Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Baj lenne, ha 19 éves szűz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj lenne, ha 19 éves szűz lányként egy 30-as vagy 40-es férfival akarom elveszíteni?

Figyelt kérdés
Szeretném, ha egy tapasztalt férfi vezetne be a rejtelmekbe.

2015. máj. 19. 07:04
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
20%
Emberek ne mar!! Most komolyan ez a tuti hogy 19 eves lanyok 40-es trottyosokkal vesztik el a szuzesseguket csak mert de tapasztalt?? Ezt nem tudom felfogni
2015. máj. 19. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
Ha ezt akarod, akkor tedd. De nem biztos, hogy azok a 30-40-esek, akik itt erre ajánlkoznak tapasztaltabbak, jobbak, mint egy normális 20 év körüli srác. Ha meg az, akkor tutira van felesége vagy élettársi kapcsolata. Elsőre nem biztos, hogy olyannak kellene adnod magad, aki csak kötöttségek nélkül kezelgetne párszol.
2015. máj. 19. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:

Figyelj én a tapasztalatokról mondanék pár szót: első barátom 17 évesen volt, ő akkor volt 18 már 4 kapcsolattal a háta mögött és egyáltalán nem volt annyira jó a szex terén.

Más okok miatt, de szakítottunk.

Utána következő barátommal fél évvel később jöttem össze. Ő szűz volt, mégis a legtöbb törődést tőle kaptam és meglepett, hogy mégis milyen jó ilyen téren is.

2015. máj. 19. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Vonzódsz is az érett férfiakhoz, vagy csak az elsőt akarod így átélni?
2015. máj. 19. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Nem baj.
2015. máj. 19. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 Pattila válasza:
Nem lenne baj. A szüzességed a tiéd, annak adod akinek akarod.
2015. máj. 19. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
73%

"Szerintem egyáltalán nem baj.Neked is sokkal nagyobb élmény lesz mint egy kezdővel.Egy idősebb normális ember tudja hogy hogyan kell egy nőhöz hozzányúlni hogy azt ő is élvezze"


Aha, mert aki fiatal az nyilván totál analfabéta szexuálisan és azt se tudja mit kell csinálni. De persze a kiscsajnak jár a tapasztalt farok, mert a drágalátos szüzességéről van szó, ami ugye egy felbecsűlhetetlen értékű kincs. Persze ha egy kezdő srác szetetne tapasztalt nővel dugni elsőre mindenki leugatja, mert mit képzel magáról sőt mi az, hogy nem ba*ógépként született. Büszke lehetsz magadra kérdező le*arod az érzelmeket mert neked csak az számít, hogy rendesrn meg legyél dugva, mert Nehogy már tapasztalatlan legyen. Egy 40 éves nem fog egyenrangú félként tekinteni egy kislányt. Max egy dugásra amitől már monőséget vár el és nem fog egy béna szüzikével szenvedni, mert párszor már eljátszotta ezt.

2015. máj. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Szerintem azzal veszítsd el, aki iránt érzel is valamit. Ha eláll a lélegzeted, amikor meglátod, vagy csak meghallod a hangját, ha egyetlen érintésétől lángba borul a tested, ha az utca szmogjában is az ő illatát véled érezni, akkor tudni fogod, hogy neki kell adnod magad. Akkor majd ne érdekeljen, hogy hány éves, de most ne attól tedd függővé.
2015. máj. 20. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
11-es. Én egy 47 éves trottyis vagyok. Szerinted. 196 cm és 110 kiló vagyok. Heti négyszer vagyok edzőterembe és 100 kilót most is a fejem fölé emelek. Egy 45 kilós lányt a levegöbe tartva is megnyomok. Egymás után 3-4szer is élvezek egy nővel pár óra alatt. Sok fiatalt fizikálisan lekörözök. Éb vagyok trottyos? Szerintem kis fiatal el vagy tévedve.
2015. máj. 20. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Júj de keményen itt valaki.
2015. máj. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!