Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Baj lenne, ha 19 éves szűz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj lenne, ha 19 éves szűz lányként egy 30-as vagy 40-es férfival akarom elveszíteni?

Figyelt kérdés
Szeretném, ha egy tapasztalt férfi vezetne be a rejtelmekbe.

2015. máj. 19. 07:04
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
20%
kérdezd meg a papádtól
2015. máj. 19. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 Benzley ***** válasza:
92%
Szerintem egyáltalán nem baj.Neked is sokkal nagyobb élmény lesz mint egy kezdővel.Egy idősebb normális ember tudja hogy hogyan kell egy nőhöz hozzányúlni hogy azt ő is élvezze.
2015. máj. 19. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
91%

Nekem nem.


De miért jobb egy tapasztalt idős férfi akibe nem is vagy szerelmes?


Nekem barátom szűz volt, 18 éves, fantasztikus volt minden vele.

2015. máj. 19. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Ha én lennék az a férfi, akkor nem baj. Ha pedig nem, akkor azt csinálsz, amit akarsz.
2015. máj. 19. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
Írj ki rá pályázatot!
2015. máj. 19. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

A kor még nem jelent profizmust is automatikusan :) Csak nagyobb rá az esély, ez minden :)


Nem baj. Nézd a nemi életedet úgy éled, ahogy te akarod. Nem releváns, hogy én, vagy más mit gondol róla, (az egy dolog, hogy semmi bajom vele) ezt NEKED kell tudni de neked viszont TUDNI IS KELL.

Döntést hozni tanulj meg, és ne másokat kérdezz hogyan és kivel :) Tudatosan éld a szexualitásodat.

2015. máj. 19. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
Én csak akkor lennék ilyenre hajlandó, ha komoly kapcsolatot akarna velem. 41/F
2015. máj. 19. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 Kittycicc válasza:
Miért lenne baj? biztosan tapasztalt.
2015. máj. 19. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Nem baj. 35/F
2015. máj. 19. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

Annak adod, akinek akarod.

HA egy 30-as vagy 40-es pasival éreznéd magad kellő biztonságban az első szex alatt, és úgy érzed egy ilyen korú férfi tudja neked emlékezetes élménnyé tenni akkor csináld egy ilyen korú férfival. Ehhez rajtad és a választottadon kívül, senkinek semmi köze. Tehát nem baj, nem ciki, egy a lényeg. Élvezd! :)

2015. máj. 19. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!