Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Létezik, hogy kicsi egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik, hogy kicsi egy hüvely valaki péniszéhez?

Figyelt kérdés
Van, aki ez miatt szakított, vagy ez erősen közrejátszott a döntés meghozatalában?

2015. máj. 18. 12:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Jártam így már, de nem ezért szakítottunk. Vannak pózok amikor most is előfordul
2015. máj. 18. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Igen, nekem kicsi a hüvelyem. Elég lelombozó a helyzet, hogy a párod azért nem tudja magát elengedni, mert fél, hogy neked fájni fog, te meg azért nem tudod magad elengedni, mert látod, hogy a párod nem engedi el magát :D és igen, sokszor fáj is.

Teljesen megértettem, mikor a párom megcsalt egy olyan nővel, akinek nem ilyen kicsire méretezett hüvelye volt. Szakítottam vele, bár ő nem akart. Én meg azt nem akartam, hogy miattam legyen rossz a szexuális életünk, és hogy miattam ne tudjon felszabadultam szeretkezni.

2015. máj. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Jártam így, nem emiatt szakítottunk, én még reménykedtem, hogy ez megoldható probléma (inkább a vastagság volt a bajom nekem), hááátha tágul annyira. De ha még pár hónap alatt nem oldódott volna meg, akkor szakítás lett volna a vége, mert kb másfél-két naponta tudtunk lefeküdni, mert egy (egyébként aránylag rövid!) akció után nekem annyi ideig úgy fájt, hogy esély nem volt betenni. Meg ebben az időszakban az is fájt, ha wc-re mentem és megtöröltem, minden. Nem volt fertőzésem v ilyesmi, mert amikor nem voltunk együtt éppen, akkor nem volt semmi bajom.


Ha a hossza a baj, azt egy minden más szempontból harmonikus kapcsolatban meg lehet oldani, de nehéz. Ha más gond is van, akkor nem éri meg szórakozni vele, de ha tényleg CSAK ezen múlik a tökéletes párkapcsolat, akkor meg lehet tanulni együttélni vele.

2015. máj. 18. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ilyen miatt szakítani elég nagy hülyeség, mert meg lehet azért oldani a kényelmes és kielégítő együttléteket, de tény, hogy ha valakinek hatalmas a műszere és a párjának meg az átlagnál szűkebb a puncija az kellő figyelmet kíván mindkét féltől, meg alapos előkészítést egy egy együttlét előtt. Ha a lány puncija a tág a fiú meg kicsi, ott a dolgok könnyebben mennek, viszont meg kell találni a mindkét fél számára kielégítő pózokat, ha kell a lányt előbb felhúzza a fiú orgazmus közeli állapotig és csak utána teszi be. Így akár a közös orgazmus is abszolválható. (Tapasztalat).

Tehát különbség persze, hogy van, nem csak a fiúk farokmérete eltérő, a lányok puncija is más és más. Az ideális méretek találkozás csak megkönnyíti és kényelmessé teszi az együttlétet, mag a különböző méretek találkozása megkívánja, hogy kicsit idomuljanak a másikhoz, de miután összecsiszolódtak ott sem fog különösebb problémát okozni a dolog.

2015. máj. 18. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ugyan ilyen szituáció nincs jelenleg az életemben, nem is volt, és csak 3 hónapja vagyok szingli, de ilyenért nem csalnám meg a párom se nem hagynám el.


Sőt én lennék a legboldogabb, ha egy ilyen "dolgot" meg tudnánk oldani, és nem zavarna minket.


De itt egyébként arra gondolsz hogy nagyon szűk, vagy hogy nagyon kicsi bent a lakosztály?


Előbbi simán kitágul, a második már problémásabb, de odafigyelve lehet úgy is csinálni - nekem ez nem lenne probléma.


21/f

2015. máj. 18. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
be se bírom rakni semennyire :( a csaj izgul nagyon, vagy mit csináljak?
2015. máj. 18. 14:26
 7/8 anonim ***** válasza:

Egyébként nem kéne azt mondani h hülyeség emiatt szakítani. Átlagos esetben igen, de én pl úgy jártam, hogy hiába élveztem el előtte nyalástól, voltam ujjal tágítva és tartott maga a behatolásos rész néhány percig, KÉT NAPIG FÁJT. 2 hónapig próbálkoztunk vele. Kicsit se lett jobb. Pedig nem volt durva a srác. Úgy is próbáltuk h én vagyok felül, hogy én irányítok, nem segített. Ha kicsit kellemetlen az elején, akkor meg lehet oldani, de van amit már nem.


Kérdező:

Szűz még a lány? És te? Mióta vagytok együtt? nem mindegy.

2015. máj. 18. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem szerencsére tágulékony :)
2015. máj. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!