Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hagynatok, hogy egy lany...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hagynatok, hogy egy lany szedjen antibebit abban a hitben, hogy sokat lesztek egyutt, de kozben ti masra vetettetek ki a halotokat?

Figyelt kérdés
marmint ha tudjatok, hogy ugysem lesz semmi komoly, akkor megmondanatok egyelore meg ne szedj ? :P
2015. máj. 16. 23:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Talál mást
2015. máj. 17. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez egy felesleges kérés.

Ha a kiszemelted csajozik, sztem ne szedj.

Ennyi, ebben nincs több....

2015. máj. 17. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az en baratom megtette.

Szemrebbenes.nelkul. Es nekem meg tetejeben bajom is volt tole. Neha beallitotta ugy,h o legyen a jo. "Ne szedd,ha rosszul vagy tole,nem eri meg"

Mikozben vegig volt mellettem mas.

2015. máj. 17. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát, ez elég ciki kérdés, mert azt mégsem mondhatom neki, hogy bocs, de hajtok még egy másik csajra is melletted, és ezért várj a tablettával egy picit, amíg rendeződnek, egyértelműsödnek a dolgok...


Másrészt viszont attól, hogy elkezdi szedni egy-két hónapig, és utólag kiderül esetleg, hogy "feleslegesen", szerintem még nem lesz semmi baja. Vagy legalábbis normális gyógyszernél nem szabad, hogy baja legyen. Ismerek csajokat, akik évek óta szedik folyamatosan, közben már többször lecserélték a barátjukat, meg hónapokig nem volt senkijük, és akkor sem hagyták abba. Szóval igenis túlzásnak érzem azt, hogy emiatt mártírnak kéne beállítani a lányokat. ;)

2015. szept. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!