Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csak szerintem hülyeség a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem hülyeség a partner (ált. Férfi) "váratása"?

Figyelt kérdés

Itt arra gondolom,amikor a lányok meghatározzák,hogy mondjuk 2 hónapig,fél évig nem fekszenek le az adott partnerrel. Mindenhol ezt olvasom folyamatosan, itt gyakorin is. Szerintem, ha mindketten vágynak rá,akkor miért ne? Ha ott akarja hagyni a srác, akkor azt megteheti 2 hónap után is, úgy meg még jobban fáj,nem? Ha meg jól kijönnek, akkor csak "elpazarolnák" az időt.

Ti hogyan vélekedtek erről? Én most nagyon kiakadtam, gyakori olvasgatás közben, de lehet én látom rosszul. L



2015. máj. 15. 18:56
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:

"És az az érett nő, aki a másik vezetéknevét sem tudja még, de már a nemiszervét kényezteti? Érdekes."


Ki beszélt ilyenről? De Nehogy már féléveket kelljen várni. De ha már a számokkal dobálózunk, Szerinted mégis mennyi idő mire te megismetsz valakit? Meg lehet-e ismerni egyáltalán valakit 100%-ig. Az ilyet azok a csajok hangoztatják, akik hülyítik a normális srácot hetekig, aztán az első tahó alá fekszenek egy óra ismeretség után.

2015. máj. 16. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
hát de nem is 1-2-3 alkalom kell ahhoz hogy megismerd, hanem legalább 1 vagy 2 hét, ha naponta találkoztok.
2015. máj. 16. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
85%

Hülyeségnek nem hinném, hogy hülyeség, van akinek kell az, hogy megismerje a másikat, mielőtt a "bizalmába fogadja".


Nincs túl nagy tapasztalatom (túl sok emberrel) de én úgy láttam, hogy felesleges.


1. barátommal 8 hónapig vártunk. A szex sosem lett jó.


2. barátommal ismertük egymást 1.5 éve -DE csak interneten, telefonon beszélgettünk.

Az első, baráti találkozónkon, 6 órával az első "nemvirtuális" köszönés után már szeretkeztünk. Azóta is együtt vagyunk, ő a férjem.

Mai, öreg fejemmel azt mondom, az elsővel nem működött a kémia, a pasimmal meg nyilván.

2015. máj. 16. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
100%
Ez sokmindentől függ. Ha a nő nem megy bele teljesen önfeledten, mert még nem bízik a másikban, lassan oldódó, picit gátlásos típus, az nagyon vacak lesz szexnek is, kapcsolatnak is. Akkor már inkább "várassa" azt a férfit addig, amíg ő maga is igazán akarja. Másik dolog meg, hogy a férfiak sem egyformán gondolkodnak. Persze minél fiatalabb és tapasztalatlanabb valaki, annál inkább "hálás" és pozitívumként értékeli a könnyű hódítást, az azonnali szexet, de az a harmincas "vén róka" aki tinikora óta népszerű a csajok között, aki túl van már nagyon-nagyon sok szex- és szerelmi kalandon, annak igenis sokkal jobb, sokkal értékesebb a hódítás, a vadászat, az az izgalom, ami a szexet megelőzi, mint az ha a "zsákmány" már az első randin mindent odaad.
2015. máj. 17. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
Utolsó unalmas már ez a hódítás vadászat baromság. És miért is kéne hálásnak lennem csajnak azért mert megdugatom, ami neki is ugyanúgy jó? Ellenkezőleg, minél idősebb vagyok annál kevésbbé tolerálom ezt a rám várni kell mert nem állok készen műsort.
2015. máj. 17. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
Te csak egy frusztrált kis ugribugri vagy, akinek semmi nem elég jó. És erősen kétlem, hogy a te partnerednek olyan jó lenne veled a szex, szóval nyugodtan legyél hálás, ha találsz olyan alacsony ónbecsülésű partnert, aki még veled is beéri.
2015. máj. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
Miből szűrted le, gigy semmi sem jó nekem gyökér? A frusztrációidat pedig ne rajtam vezesd már le, a lelki Byomirodat pedig ne vetítsd már ki rám.
2015. máj. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
Nyomor akart lenni. Bocs az elírásért.
2015. máj. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
Mondhattok nekem bármit, hogy így veszekedtek, de kihívás nélkül csak egy kétlábon járó zsepi lesz nekem a csaj!
2015. máj. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Neked talán.
2015. máj. 17. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!