Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csak szerintem hülyeség a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem hülyeség a partner (ált. Férfi) "váratása"?

Figyelt kérdés

Itt arra gondolom,amikor a lányok meghatározzák,hogy mondjuk 2 hónapig,fél évig nem fekszenek le az adott partnerrel. Mindenhol ezt olvasom folyamatosan, itt gyakorin is. Szerintem, ha mindketten vágynak rá,akkor miért ne? Ha ott akarja hagyni a srác, akkor azt megteheti 2 hónap után is, úgy meg még jobban fáj,nem? Ha meg jól kijönnek, akkor csak "elpazarolnák" az időt.

Ti hogyan vélekedtek erről? Én most nagyon kiakadtam, gyakori olvasgatás közben, de lehet én látom rosszul. L



2015. máj. 15. 18:56
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:

egyetértünk kérdező.a tudatos kéretés szánalmas, a fix időpontok kitűzése ("mert mikortól illik" jellegű kérdések tömege) meg butaság. (nem naptár szerint élünk szerelmi életet :) )

Azt aki meg valami okán még nem tudja eldönteni valóban az más tészta. Viszont az ilyen még fejben tényleg fiatal valójában aki nem tudja tudatosan élni a nemi életét nem érett rá fejben, mindegy mi az életkora. :/

2015. máj. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
#4: az már régen rossz, ha az ember ilyen határozatlan. illetve talán nem is ez a jó kifejezés, inkább arról lehet szó, hogy egyszerűen nem tetszik neki eléggé a másik és nem vonzódik hozzá kellőképp. én nem tartom túl őszinte érzelemnek, ha valakinek úgy kell "rábeszélnie" magát a másikra, és arra vár hogy hátha majd később kialakul valami érzelem. ez már elég rossz alap felállás. ha valakinek tényleg bejön a másik, azt már a legelejétől fogva is érzi és tudja.
2015. máj. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:

Szerintem is hül.eség, kifejteném:

- "Ha egyből aláfekszel majd nem fog becsülni/rib.ncnak tart" -> ha ez alapján dönti el hogy milyen vagyok és ez a mércéje, hogy meg tud-e becsülni, akkor én meg egy értelmileg sekélyes baromnak tartom

- "Kihasznál, lefektet és elhagy" -> Nem használ ki, ha én is akarom és még élvezem is akkor mi a probléma? Ha nem élvezem és rögtön lelép, akkor mindenki meg fogja tudni hogy mekkora nulla az ágyban

- "Nem kell érte küzdeni" -> Nekem ez nem egy kegy amiért küzdeni kell, ez nekem is jó (ha nem akkor előző pont lép érvénybe, kivéve ha van folytatás, akkor nyilván mindenkinek adott a lehetőség, hogy bizonyítson)

- "Nem leszel titokzatos" -> Akkor ne legyen szex a nászéjszakáig, hogy fent tudjam tartani az érdeklődését (de ott már sz.r az egész ha csak ez érdekli)? És utána is csak sötétben misszionáriusban, nehogy meglásson meztelen aztán ne legyek már olyan érdekes?


Nem tudom milyen indokok vannak még, de felnőtt korban (vagy ha már nem szűz) szerintem nem indokolt hónapokig váratgatni egymást. Történjen meg amikor ott van rá a lehetőség, alkalom. Ha az első randin akkor akkor, ha huszonötödiken akkor akkor.

N/23

2015. máj. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell elhamarkodni. Én azt engedem be a lukamba akiben megbízom és akit szeretek. Ennek kialakulásához elég lehet 2-3 hét vagy egy hónap is, de akkor sem két randi után.
2015. máj. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:

én a 7-es vagyok, azért abban van igazság, hogy aki az első randin szétteszi a lábait, az értéktelennek is minősíthető.


Már nem azért, de honnan tudjam mással nem-e csinálná? Meg mi az hogy eltöltünk egy randit és máris szétteszi a lábait?


Nekem ez fura.


Biztos hogy megdugnám, arról nincs szó, meg az is lehet hogy együtt lennék vele, de nem hiszem hogy hosszú jövő állna előttünk.


Nem könnyűvérű nőt akarok magam mellé, hanem olyat, aki akkor fekszik le velem ha megküzdöttem érte, lehet ez egy hét, 2 3 1 hónap, amikor úgy érzi.

2015. máj. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
27%

És az alapján döntöd el, hogy hosszú jövő áll-e előttetek hogy az első randin megdöntötted-e vagy sem? Ha már úgyis együtt leszel vele, nyilván nem a szex lesz az egyetlen közös programod vele.

És ha megcsinálta mással is hogy lefeküdt az első randin akkor mi van? Lehet hogy azután évekig együtt voltak... (nyilván ne olyan szélsőséges példákat hozzunk már fel, hogy heti 3 randi 3 külön pasi és mindnek alá is kell feküdni)

2015. máj. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
Ilyet is csak kislányok csinálnak akik annyira érettnek hiszik magukat. Egy érett felnőtt nő legyen már annyira érett és tapasztalt, hogy el tudja dönteni mit akar és ne rabolja az ember idejét. Aki egy konkrét időponthoz köti az első dugást az hülye mert meg akar felelelni valami nemlétező illemszabálynak és attol tetteg, higy majd a barátnők k*rvának fogják nézni. Így más kezébe helyezi a döntést. Mégis ki tűrne meg egy harmadik feket a kapcsolatban? Sokan pedeog presztízs kérdést csinálnak a dugásból és nem számit nékik a határidő. Simán kivárják, persze közben másnak is beakadutják a vonóhorgot. Úgyhogy ne higgyétek értékrsnek magatokat, mert játszátok az elérhetetlenr.
2015. máj. 15. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
100%
Bocsásson már meg a világ, hogy addig nem veszem a számba valakinek a péniszét, amíg nem ismerem meg rendesen az illetőt. Honnan tudjam 1-2 randi után, hogy akarok-e vele párkapcsolatot? Miért nem ismerhetem ki a személyiségét, a jellemét, a szokásait, a múltját és a jövőképét mielőtt szeretkeznék vele? Biztos én vagyok konzervatív, de nekem bizalom és ha nem is szerelem, de valami szeretetféle is kell a szexuális feszültség mellé. Ettől lennék éretlen kislány? És az az érett nő, aki a másik vezetéknevét sem tudja még, de már a nemiszervét kényezteti? Érdekes.
2015. máj. 15. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:

pont ez az ezért írtam hogy nem döntöm meg a csajt ha kapcsolatot akarok, ugyanis nem ismerem.


és nem azért akarok vele dugni mert hogy van két melle meg egy fene és akkor már hagy rakjam be neki, hanem azért, mert a kedvelem.


és elég nehéz valakit megszeretni alapszinten első randin. azt se tudod ki az igazából.

2015. máj. 16. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:

Én nem váratni akarnék senkit, csak egész egyszerűen egy bizonyos ideig nem lennék képes rábízni magam a pasira / elengedni magam vele, mivel még szűz vagyok. De valószínűleg a szüzességem elvesztése után sem feküdnék le senkivel addig, amíg nem alakul ki a bizalom! Úgyhogy itt nem elviségről meg h*lye "direkt váratásról" van szó, csak bizalomról és kellő ismeretségről... (legalábbis részemről)

18/L

2015. máj. 16. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!