Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egy lány csak azért utasít el?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány csak azért utasít el?

Figyelt kérdés
Mert ő felszínes és én nem vagyok se kigyurt, se 50 kilós 2 méteres magasságal. Abban az esetben ha vért izzadok és talán jobban fogok kinezni, van esély hogy jó leszek neki?
2015. máj. 15. 17:22
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Neki elég a látvány.. Amúgy eléggé akaratos típus vagyok,nagyképű is tudok lenni. Hogy is mondjam?? Viszafogom magam mert a külsőm nincs összhangban a belsőmmel.
2015. máj. 15. 19:42
 12/13 anonim ***** válasza:
Most akkor szerinted ha valaki nem akar randizgatni egy olyan emberrel, aki nem vonzza őt szexuálisan, akkor az illető felszínes? De ha ez a te álomcsajod meghízna és meglógósodna a melle, akkor hirtelen te is igen felszínessé válnál, mert többet nem akarnád megfektetni...
2015. máj. 16. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Nem egészen! Minden nap képeket kéregetett. Én biztos vagyok benne hogy neki csak az a fontos ki hogyan nézz ki. Mármint azok akikkel amúgy eltudna képzelni egy kapcsolatot! Ettől még van rengeteg jó,szerethető tulajdonsága is!


Szerintem szép! De egy ismerősömnek sem tetszedt akinek mutattam. Különleges arca van, a teste átlagos.

Nem kövér de nem is vékony. Pont jó!

2015. máj. 16. 01:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!