Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért utasít el minden lány?

Miért utasít el minden lány?

Figyelt kérdés
13 éves fiú vagyok es eddig lány elutasított de nem tudom miért már nincs semmi önbizalmam ugy érzem hogy minden lány a jővőben is elutasít =( egy nagyon nagy lelki roncs vagyok ugy érzem nincs értelme élnem =((( én ezt már nem birom :(((
2014. okt. 26. 16:15
 1/8 anonim ***** válasza:
omg. Mindjárt megsajnállak, te szegény :(
2014. okt. 26. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
:(
2014. okt. 26. 16:19
 3/8 anonim ***** válasza:
13 évesen még bőven rá érsz csajozni . am meg közép suliban majd be indul az élet ne aggódj .
2014. okt. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem is ezt mondták, aztán nem lett belőle semmi
2014. okt. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Te szegény aggastyán mindjárt vége az életednek és eddig egy lányt sem sikerült behálóznód? :'( Ez szörnyű


Lelki roncsnak lenni 13 évesen a lányok miatt.. jó vicc

2014. okt. 26. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Utolsó ez nem vicc :(
2014. okt. 26. 16:52
 7/8 anonim ***** válasza:
Én 16 vagyok, 7 lány már visszautasított, de csak keresni kell aztán egyszer csak összejön egy :D Persze minden lány után van pár nap amikor nagyon rossz a kedvem, akkor én is telebombázom a gyakorikérdések ezen kategóriáját, de hát ez van :P
2014. okt. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 74123 válasza:
Ne aggódj, sok lany van akiben tultengnek a hormonok. Ha szerencsed van egy kb.: 17ev körüli lány(szoval ne siess) segít az önbizalmadon elég sajátosan. Egyre több az önállóskodo lany akiknek tetszenek a tapasztalatlan fiuk.
2016. jan. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!