Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A triatlonozó férfiaknak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A triatlonozó férfiaknak biztosan jó testük van?

Figyelt kérdés

Vakrandira megyek, a barátnőm azt mondta, hogy jó teste van a srácnak, mert triatlonozik.

Mert milyen teste van egy triatlonozónak?

Nem akarok túl kigyúrtat, soványt sem, de inkább azt, mint túl izmosat, attól hánynom kell.

Remélem nem szervezett be nekem egy két ajtós szekrényt.

Aki találkozott már triatlonossal, írja már le milyen teste volt:D Köszi a válaszokat előre is!


2015. máj. 14. 23:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Triatlon. Az futás-úszás-bicaj. Most őszintén, szerinted ha emellé nem csinál semmit akkor mennyire lehet kigyúrt? Nem láttam még túl sok kigyúrt triatlonozót
2015. máj. 14. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
azok mind bálnák
2015. máj. 14. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Állítólag versenyszinten űzi.

Bár én szálkásnak képzelem el, remélem nem tévedek.

2015. máj. 14. 23:30
 4/16 anonim ***** válasza:
0%

triatlon?

ez manapság cigó szokás: lemennek úszni a tóra, majd futva lopnak egy cangát, és hazatekernek.


Amúgy nem sok izom van rajtuk, a legtöbbje majom, ahogy látta, amikor még versenyeztem.

Háát, nem sok csaj kísérte őket, ahogy engem se.

Nekem csak egy vlot, és nem az izom miatt, mert ugyanis az nem kell mellé.

2015. máj. 14. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Szívesen..

2015. máj. 14. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

És miért a teste a lényeg? Nekem első randin az a fontos, hogy ne álljon be a kínos csend és, hogy egy hullámhosszra kerüljünk. Jó, nyilván ne legyen 150 kg, igénytelen pasas, de ez már nekem kicsit túlzás...

Nem ezt hívják felszínességnek??


"...túl izmosat, attól hánynom kell" Csillagom, csak nehogy egyszer a te testalkatodra mondja azt valaki, hogy nekem ettől hánynom kell. Hány éves vagy? 14?


Csak hogy érdemben is válaszoljak a roppant "fontos" kis kérdésedre: ne számíts egy kigyúrt, nagydarab emberre. Inkább szálkásnak mondanám őket. De hülyeség lenne általánosítani, mivel nem ismerem az összest, aki ezt a sportot űzi!

2015. máj. 14. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Azért nem kell sok ész ahhoz, hogy egy triatlonozó nem lehet egy "két ajtós szekrény". Inkább azért imádkozz, hogy ne legyen okosabb nálad, bár az nem túl valószínű..
2015. máj. 14. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Nyílván nem túlsúlyos és bizonyára nem izomkolosszus.
2015. máj. 15. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2015. máj. 15. 00:31
 10/16 A kérdező kommentje:

#6-nak: Jaj, mi ez a szöveg. Ne álszenteskedjünk már, mindenki felszínes valamilyen szinten, te is.


"És miért a teste a lényeg?

Nem ezt hívják felszínességnek??"

Nem a teste a lényeg, de ez a kérdés most éppen arra irányul. És igen, ez a felszínesség. Aki azt mondja, hogy neki nincs bármiféle zavaró tényező az ellenkező nemű külsején, az hazudik.

Egyébként tudtommal senkinek sem vagyok a csillaga, bár tudom, hogy az ilyen lekicsinyítő becézgetések állítólag hatásos beolvasások eszközei.


Azért köszönöm neked is!

2015. máj. 15. 00:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!