Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Azt akarta volna hogy hazavigyem?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt akarta volna hogy hazavigyem?

Figyelt kérdés

Egy buliban, már a vége felé, mikor kezd lassulni a buli, egy csaj maga mellé hívott, dumáltunk, vettem neki egy sört, és elkezdett kérdezgetni hogy merre lakok. Adott közben puszikat, birizgálta az arcomat. Le kellett volna kapnom, és hazavinni? (nem nagyon tudom hazahozni, családdal lakok... Ilyenkor hova lehet vinni még a csajt, parkba, margitszigetre stb, mennyire vannak benne) 21f

(tudom, tapasztalatlan vagyok a numerákat illetően)



2015. máj. 14. 22:45
 1/10 anonim ***** válasza:
Autoba is lehet
2015. máj. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
:) sajna nincsen kocsim
2015. máj. 14. 22:50
 3/10 anonim ***** válasza:
Csajhoz.
2015. máj. 14. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Te jó ég! Én le nem feküdnék senkivel a Margit-szigeten. Budapest minden helyén lehet ilyen lakásokat kivenni pár órára
2015. máj. 14. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Ejszaka kozepen, hajnalban? Nem lehet olcsó mulatság.


De ezt akarta-e?

2015. máj. 14. 22:52
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy hány lány menne abba bele de, hogy én nem az biztos
2015. máj. 14. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Biztosan nem lett volna ellenére, ha elhívod, de mivel nem volt hova elvidd, ezen már kár gondolkozni.
2015. máj. 14. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Vannak olyanok akik belemennenek meg olyanok akik nem..en pl belemennek
2015. máj. 14. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

nem értem, miért olyan evidens mindenkinek, h a sráchoz kell menni... meg kell mondani, h hozzád most "épp" nem mehettek, stb. persze ha jófej a csaj magától ajánlja fel a lehetőséget.

ez egyébként pszichológia is. a legtöbb csaj jobb szereti az egyéjszakásokat saját lakásában bonyolítani, saját terepen (érthetően). nekem is volt csaj, ahol teljesen evidens volt, h hozzá megyünk fel, holott mehettünk volna hozzám is, mert az közelebb volt. a randi az más, de az egyéjszakás, inkább a csaj lakásán szokott történni.

persze ha a csaj is olyan helyzetben van mint te, h nem tud hazavinni, akkor gáz van.

Margitszigetre v parkba max egy mattrészeg punkot vihetsz, egy átlag csaj hülyének néz. Akkor már inkább, a wc, abban azért sokan benne vannak, még egy puttóbb helyen is.

Kivenni szobát drága és macerás, nem is éri meg, annyiért mehetsz prostihoz is.

a legjobb ilyenkor elkérni a csaj számát, aztán ha úgy alakul h nincs senki otthon, át lehet hívni - 10ből 1-szer bejön.


24/F

2015. máj. 16. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
utolsó, köszi szépen a részletes választ!
2015. máj. 17. 17:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!