Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Holnap bulizni megyünk haverok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Holnap bulizni megyünk haverokkal, hogyan szerezzek egyéjszakára kalandot, ha? 24F

Figyelt kérdés

Külsőre 10/10nek mondanak (192 cm, izmos, helyesnek tartanak, öltözködéssel sincs gond), viszont pénzem az nincs és táncolni sem tudok. A tanulás(egyetem), az edzés és a munka minden időm elveszi így nem voltam nővel már egy éve kb és mostanra már nagyon kivagyok.

Szerintetek csak a külső elég lehet? Segítsetek pls eddig még sosem az egyéjszakásokra mentem.


2015. máj. 14. 22:02
 1/10 anonim ***** válasza:
Elég
2015. máj. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Keress egy csaj akinek kellő az alkohol szintje, ha tényleg jól nézel ki akkor kicsit rányomulsz, lekapod, azt viheted is haza. Hidd el menni fog mint a karikacsapás.
2015. máj. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Az ok, hogy elég de hogyan kéne nyitnom? :D Az ilyen helyekkel az a gond, hogy a zaj miatt nem lehet beszélgetni. És mivel táncolni nem tudok mindig az van, hogy odajön pár csaj táncolni mellém én meg nem igazán tudok mit csinálni. Ilyen téren sajnos eléggé szerencsétlen vagyok.
2015. máj. 14. 22:06
 4/10 anonim ***** válasza:
persze simán elég lehet a külső
2015. máj. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Csajok jönnek oda hozzád? Lehet, hogy kamu?
2015. máj. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Pasinak nem kell tudni táncolni. Állsz egyhelyben, rogyogatod a térded ritmusra, kezeid ökölben, derékszögben behajlítva könyéknél, és keversz.

Mindezt ritmusra.


Ha csajjal táncolsz:


Testközelben: úgyis dörgölődik hozzád, finoman, de nem perverzen simogatod, vagy csak fogod lazán a csípőjét. Mozogsz vele együtt. <---- Ez a lényeges. Próbálkozni lehet egy idő után csókkal, vagy lehívni a táncparkettről beszélgetni.


Kis távolságot tartva: megfogod a kezét, kalimpálsz tovább, kis bohóckodás is belefér. Néhányszor megpörgeted a kezét fölé tartva. Fontos hogy ekkor értse mit akarsz, szépen felhúzod a kezét (kb mint amikor a sört iszod) a feje fölé, és apró körző mozdulatokat csinálsz. Általában rájönnek mit akarsz, és pörögnek. Sokan szeretik az ilyesmit. Aztán egy idő múlva lassanként húzd magadhoz, és testközeli-be menjetek át.

2015. máj. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszi, ez így jól hangzik. De az a baj írtó kellemetlenül érzem magam a parketten, egy majd 2 méter magas 100 kilós srác ahogy lötyög... gondolom milyen röhejesen nézhetek ki :D
2015. máj. 14. 22:35
 8/10 anonim ***** válasza:
Lényeg hogy laza legyél, szarj le mindent. A nők az önbizalmat szeretik, nem az awkward szorongó palikat. Mármint főként az olyan nők akik egyéjszakásban is benne vannak. A lóvé nemtom mennyire lesz gond, ezek gyakran igencsak igénylik hogy meghívd, és a többi.
2015. máj. 14. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekem nem szokott elég lenni, ha valaki jól néz ki. Nálam mindig az nyer aki tud táncolni, mert azzal érzem jól magam az este. Nem a 10/10-es pasival, aki nem tud táncolni. De én csak egy hétköznapi lány vagyok, aki azt választja akivel jól érzi magát, és nem azt aki a legtöbb piát fizeti... nekem nem az a szükségletem, hanem a móka meg a buli.


Sztem nyugodj meg, mindig lesznek olyanok akiknek elég lesz a 100kilós 2 méteres tested, majd azok körbelegyeskednek.

2015. máj. 14. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Sikerült?
2015. máj. 15. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!