Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy társkeresőn egy érett nő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy társkeresőn egy érett nő VIP tagságot ajándékozott nekem, lehet ebből valami?

Figyelt kérdés
Értelmes nőnek tűnik, tartalmas beszélgetés folyik köztünk, őszintének tűnik ő is, és én sem hazudozok neki. Viszont szeretnék szexuális tapasztalatot szerezni egy ilyen nővel, szerintetek hogyan tudnám elérni nála azt, hogy lefeküdjünk?

2015. máj. 14. 19:24
 1/6 anonim ***** válasza:

elérni?


mondod neki,hogy gyere ... és kész.

2015. máj. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Persze, ha jól kevered a kártyákat még megismerkedhetsz egy szakállas, kövér faszival...
2015. máj. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1#: nem olyannak tűnik, aki bárkinek széttenné a lábát. Bár már beszélgetünk egy ideje, de nem hiszem, hogy egy hirtelen invitálásnak eleget tenne, bár már tett irányomba dícséretet.


2#: azért mert neked ilyen tapasztalataid vannak, nem biztos hogy csak ilyenek léteznek... :)

2015. máj. 14. 19:36
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Simán. Az ilyennek nem is kell túljátszanod magad, pontosan tudják, hogy mit akarnak.
2015. máj. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igazából nem játszom túl magam, sőt, pont azt érzem hogy neki elmondhatom azt amit érzek. Mármint nem iránta, hanem úgy általában. Szerintem nem vagyok egyedül azon a véleményen, hogy a mai nők nagyrésze szóra sem érdemes, és benne pont mást látok. No nem azt kell hinni hogy szerelmes tudnék lenni belé, mert mégis a korkülönbség erősen közrejátszik, de el tudnék képzelni vele egy hosszútávú titkos kapcsolatot. Külsőleg is jól tartja magát, és jól el is tudunk beszélgetni, csak nem tudom, mennyire hajlana a dologra. Elrontani viszont nem szeretném azzal hogy "rátörök".
2015. máj. 14. 19:41
 6/6 anonim ***** válasza:

#2

Jól mondja.

2015. máj. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!