Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 10-ből mennyire jó? Tényleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

10-ből mennyire jó? Tényleg olyan jó csaj?

2015. máj. 14. 17:40
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:

10/3

Megnézném photoshop és smink nélkül úgy szerintem még 3at se adnék rá

2015. máj. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen szép arca van,ez mindenkin látszik,akár van smink akár nem.Nem értem mi baja egyeseknek,szerintem örülnétek ha ilyen csajotok lenne.De akik csak leértékelik a másikat,annak nem lesz soha olyan nője mint pl ő.
2015. máj. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 A kérdező kommentje:

Smink nélkül szerintem aranyosabb.

[link]

[link]

[link]

2015. máj. 14. 20:05
 24/40 anonim ***** válasza:
100%

Őt azért istenítik, amit képvisel, és nem (csak) azért ahogy kinéz. Benne az a "nagy szám", hogy azután hogy gyerekként híres lett, nem szállt el magától. Tanult, és okos nő, és nem a testéből, és színészkedésből akar megélni. Meg lehet nézni az összes női gyerekszínészt akik felnőttek. Lindsay lohan, meg az a wrecking ballos csaj (nem viccelek, nem tudom mi a neve). Mind drogozik, a pcsáját mutogatja, és ennyi.

EW viszont ENSZ nagykövet, intelligens hozzászólása van mindenhez, és a világ jobbá tételén dolgozik.


Alapvetően átlagosan szép (én ennél nőiesebb alakot szeretek), és semmi extra. A varázsát a fentiek adják.

2015. máj. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
Utolsó,tedd hozzá még Hanna Montanat.
2015. máj. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
Annyira nem intelligens egyébként, csak nézd meg az érveit a feminizmus mellett, nem kicsit nevetséges. Tény, hogy jobb, mint az általad említett lányok, de azért valljuk be, nagyon nyomatják, szerintem pedig alaptalanul. Se nem szép, se nem tehetséges olyan szinten, mint ahogy azt beetetnék velünk.
2015. máj. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
100%

Érveit a feminizmus mellett?

Teli van a 9gag azzal hogy milyen szinten elítéli azt az extrém feminizmust, amit mindenki utál, és amiért minden férfinak a feminizmus hallatán feláll a szőr a hátán. A feminizmus elviekben a férfi és női egyenjogúságról szól. Sok feminista viszont elnyomásban akarná tartani valójában a férfiakat. Nah ez ellen ő hangot is emel.


Nem mondom hogy egy einstein, de sokkal inkább példaképnek való, és példakép is lehet a kislányoknak mint Nicki Minaj, Ariana Grande meg a már említett krvák (mert ezek nem nők)

2015. máj. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
100%

Itt a bizonyíték:

[link]


"Emma Watson ENSZ jószolgálati nagykövet beszéde a HeForShe kampány nyitó eseményén a New York-i ENSZ központban 2014. szept. 20-án. ...


...Hat hónapja kaptam a kinevezést, és ahogy egyre többet beszéltem a feminizmusról, felismertem, hogy a nők jogaiért folytatott harcot a férfigyűlölet szinonimájaként szokás értelmezni. Ha egy dologban biztos vagyok, akkor az az, hogy ennek megálljt kell parancsolni.


Emlékeztetőül, a feminizmus definíciója a következő: “A meggyőződés, hogy a férfiaknak és a nőknek egyenlő jogokkal és esélyekkel kellene bírni. Azaz a nemek politikai, gazdasági és társadalmi egyenlőségének elmélete.” "

2015. máj. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
0%

Nem erre gondoltam, valahol olvastam egy cikket, hogy a kis Emma miért döntött úgy, hogy feminista lesz. Olyan indokokat sorolt fel, mint a barátnői sporttevékenységének vége a félelem miatt, hogy túl izmosak lesznek... Ez annyira... Mondvacsinált.

Természetesen igazad van, inkább való példaképnek, mint a r bancok. Teljesen egyetértek, de azért igencsak túl van értékelve, plusz nem egy istennő külsőre, amire egyébként a kérdés vonatkozott. :)

2015. máj. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
100%

Legalább elolvastad volna a cikket...

Ugyanis ebben van az is. Az a baj hogy te ezt sértésként veszed, ő viszont úgy gondolkozott, hogy miért baj az ha egy nő izmos? Ez a feminizmus lényege, hogy egy nő akkor is el legyen fogadva, és ne valami frankeinstein szüleményként legyen ránézve, ha valami átlagostól eltérőben szeretne jeleskedni.


Ugye manapság azért már jobb a helyzet, de régebben ilyesmi volt ha egy nő karriert szeretett volna, vagy továbbtanulni, stb stb.

De manapság ugyanígy meg van nézve ha szülés után nem sokkal a férfi marad otthon a gyerekkel, és nem a nő. Ebben az esetben is mindkettőre furán van nézve, és meg van szólva. Erről szólna az egész feminizmus.


Olvasd végig, és meg fogod érteni. Kiragadni a kontextusból valamit és önmagában értelmezni mindig megtévesztő.


Persze hogy túlértékelt! Mert a mai világban túl is kell értékelni ha egy híres nő végre nem a teste miatt híres, hogy kirakja a mellét, és rázza a seggét. Egy normális világban teljesen átlagos lenne, és nem istenítenék. Ott fordítva lenne, és Nicki Minaj nem létezne. Nekem furcsa hogy egy nő egyetlen értéke az számotokra (akik lehúzzák) hogy mekkora melle van, és milyen a segge.

2015. máj. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!