Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Leszbikusként kérdeznék...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikusként kérdeznék párat?! Nem bántó szándékkal!

Figyelt kérdés

Ismétlem,semmi sértő szándék nincs bennem,pusztán kiváncsi vagyok olyan dolgokra,amit nem érthetek :)


Lányok!nektek mi a vonzó a férfiakban(külsőleg)?és itt most az átlag férfiakról beszélünk,akik nem mr.izmos kockahas,és társai!az ÁTLAG férfiakban!


nem zavar titeket,hogy általában szőrös a lábuk,fenekük?


tud egy férfi erotikusan viselkedni?mármint olyan csábítóan,vagy mit tudom én! :D


ha mi ki tudjuk elégíteni egymást ujjazással is,akkor mi a probléma a péniszek hosszával?(sosem voltam sráccal,bár gondolom ez lejött :D)

a hüvely főleg az alsó harmadában érzékeny!


olyat is hallottam,hogy az ondó rossz ízű és egyesek szájbavenni nem bírják,mások meg nyelik,mint kacsa a nokedlit!

most hogy is van ez?


válaszokat előre is köszi!

világosítsátok fel nem hetero gondolkodású elmém! :)



2015. febr. 3. 16:40
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

én biszex vagyok, de engem pl. zavar a pasikon a szőr...

23L

2015. febr. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!