Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Leszbikusként kérdeznék...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikusként kérdeznék párat?! Nem bántó szándékkal!

Figyelt kérdés

Ismétlem,semmi sértő szándék nincs bennem,pusztán kiváncsi vagyok olyan dolgokra,amit nem érthetek :)


Lányok!nektek mi a vonzó a férfiakban(külsőleg)?és itt most az átlag férfiakról beszélünk,akik nem mr.izmos kockahas,és társai!az ÁTLAG férfiakban!


nem zavar titeket,hogy általában szőrös a lábuk,fenekük?


tud egy férfi erotikusan viselkedni?mármint olyan csábítóan,vagy mit tudom én! :D


ha mi ki tudjuk elégíteni egymást ujjazással is,akkor mi a probléma a péniszek hosszával?(sosem voltam sráccal,bár gondolom ez lejött :D)

a hüvely főleg az alsó harmadában érzékeny!


olyat is hallottam,hogy az ondó rossz ízű és egyesek szájbavenni nem bírják,mások meg nyelik,mint kacsa a nokedlit!

most hogy is van ez?


válaszokat előre is köszi!

világosítsátok fel nem hetero gondolkodású elmém! :)



2015. febr. 3. 16:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Ha odateszed a "nem bántó szándékkal" disclaimert, attól még a szöveg tartalma lehet bántó. Hogy egy -- számodra is érthető -- példával megvilágítsam: "Ti nem undorodtok a cigányoktól? Nem zavar, hogy a többségük, ápolatlan, tanulatlan? Nem bántó szándékkal!". Rögtön jönne a rasszistázás.
2015. febr. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez de aranyos :)

Sajnos fiukent en se erthetem teljesen de ez jo kerdes :D


Mi se erthetjuk meg az olyanokat mint te (se fiuban se lanyban) ettol erdekes a vilag :)

2015. febr. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Fiú vagyok, szerintem nem volt semmi bántó a kérdésekben. Tök jogos mind. Én is kíváncsi lennék egy nő válaszára.:)
2015. febr. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Azért a f..sz, az csak f..sz :)

Ha neked elég egy ujj is, akkor hajrá!

Amúgy teljesen egyet értek veled. Egy kopasz női test lényegesen vonzóbb, mint egy szőrös pali

7F

2015. febr. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Általában a fiúknak van problémájuk a méretükkel, nem a lányoknak. Nagyrészt meg ízlés kérdése. Van szőrös pasi és szőrtelen is, ahogy izmos és vékony is. Csábító is kinek mi, és csábítani is ki hogy. És a többi.
2015. febr. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Az én barátom nem egy izomagy. Vékony, kilátszanak a bordái is. Mégis tetszik, kívánom. Nekem ő tetszik, másnak más fiú. Neked sem tetszhet az összes lány..tehát ez a kérdés szerintem butaság. A szerelem vak. :D


Nem zavar, hogy szőrös, kifejezetten bejön, és örülök, hogy a barátom sehol sem borotválkozik. (Azért ne úgy képzeljétek, hogy dzsumbuj van mindenhol...de nem csupasz sehol.)


Tud erotikus lenni, csábító.. :) Ahogy leveszi rólam a ruháim, ahogy végigcsókolja a testemet, ahogy beletúr a hajamba és ahogy a szemembe néz miközben szeretkezünk. Romantikus, erotikus, vágykeltő, tökéletes. :)


Mint a lányoknak a mellével, a fiúknak a farkukkal van bajuk. :D Sosem elég jó senkinek sem az, ami van. (NEm, nekem sem, utálom, hogy lapos vagyok.. :) )


Nekem sem ízlik, de nem kell lenyelni, ha nem akarod. Csak azt kell csinálni, ami tetszik, ennyi.


18L Remélem segítettem.

2015. febr. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Lányok!nektek mi a vonzó a férfiakban(külsőleg)?


Nekem a férfias külső és a férfias fellépés, viselkedés úgy összességében. :-))


(Most nyilván felsorolhatnám, hogy ha tetszik egy férfi, akkor nekem vonzó a mellkasa, a vállai, a karjai, a kezei, a combjai, a vádlija, a nyaka, és az összes többi testrésze, de még a rövidre nyírt haja is a tarkóján meg a szőrszálak a napbarnította karján és a kézfején is, de ettől nem hinném, hogy neked leszbikusként könnyebb lenne elképzelni, hogy nekünk, heteroszexuális nőknek milyen érzés egy férfihoz vonzódni szexuálisan.


nem zavar titeket,hogy általában szőrös a lábuk,fenekük?


Biztos van, akit igen. Engem nem, nekem történetesen sokkal vonzóbb egy férfi szőrös mellkassal, hassal, karokkal stb., mint egy csupasz férfi test.


tud egy férfi erotikusan viselkedni?mármint olyan csábítóan,vagy mit tudom én! :D


Igen, tud! :-))))


ha mi ki tudjuk elégíteni egymást ujjazással is,akkor mi a probléma a péniszek hosszával?(sosem voltam sráccal,bár gondolom ez lejött :D)

a hüvely főleg az alsó harmadában érzékeny!


Ez jó kérdés, beírhatnád minden pénisz-méret kérdéshez! :-)


Itt én írtam a 6. hozzászólást, mert én sem értem ezt a dolgot:


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szexualitas__64..


Ettől függetlenül - nekem legalábbis - nagyon más érzés, ha a Párom az ujjával/ujjaival kényeztet, és nagyon más érzés a szeretkezés, nem csak pszichésen, lelkileg, hanem fizikai érzetek szempontjából is.


Az előbbi jó időnként a válozatosság kedvéért, vagy előjátéknak, ugyanúgy, mint az orális kényeztetés oda-vissza, de nekem mondjuk egyik sem pótolná magát a szeretkezést.

2015. febr. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Aranyos és vicces kérdés tényleg, bár a többségét szerintem nem nagyon lehet elmagyarázni, mert ezek ilyen ösztönös dolgok. Neked leszbikusként érthetően nem jön be, nekem viszont pont az tetszik, ha egy pasi nem szőrteleníti a lábát, mint én meg a többi csaj, hanem meghagyja lazán és természetesen végig. Ettől lesz irtó férfias. :) Az ondó talán valóban nem a világ legjobb ízű étele, bár szerintem azért nem is annyira vészes, mint amilyennek egyesek próbálják beállítani. A lényeg viszont, hogy amikor ott térdelsz egy pasi előtt, és fel vagy izgulva, meg látod, hogy ő is mennyire élvezi, akkor rohadtul nem azon gondolkodsz, hogy most nyeljed vagy sem, hanem szinte ösztönösen teszed. ;)
2015. febr. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen ,fiúk,lányok! :)


Kicsit tisztábban látok itt a válaszok segítségével! :)


Hát igen,ízlések,és pofonok! :)


Ha valakinek meg a leszbikusságról van kérdése,szíves örömest válaszolok privátban! :)

2015. febr. 3. 17:59
 10/11 anonim ***** válasza:
Én ha szeretek egy férfit, nekem úgy vonzó, ahogy van. Szeretem a tekintetüket, a kezüket (:-D), a hangjukat. A szőrös láb egyáltalán nem zavar, sőt... Szerintem ezek már mind csábítóak bennük. A pénisz mérettel sincs bajom.
2015. febr. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!