Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit jelent az, h kíváncsi hetero?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent az, h kíváncsi hetero?

Figyelt kérdés

Sokszor hallok olyan dolgokat ,h p.l


-Hetero vagyok engem csakis a nők érdekelnek ,de néha azért fiúkkal is kipróbálnám (vagy már kipróbálta és továbbra is érdekli a dolog,de tudod ő hetero :))


Ez a legröhejesebbek egyike

-Heteró fiú szopna. Vannak itt heterok akik szopnának?


Hetero férfi vagyok soha nem érdekeltek a férfiak.De azért mert néha egy pénisszel eljátszadozgatok az csak szex abban semmi meleg nincs.


-Néha análisan elégítem ki magamat vibrátor segítségével,de ebben mégis mi meleg lenne? Hisz ez csak prosztata masszázs


Ezeket mind valós példákból és tapasztalatokból állítottam össze mind a 4 magába foglal valós beszélgetéseket.Ezek alapján van még egy + beállítottság hisz ezek az emberek 99%ban állítják ,h ugyan bennük semmi hajlam nincs ez csak kíváncsiság ők bizony heterok.

Ezek az emberek saját maguknak sem képesek bevallani,beismerni ,h bizony van bennük hajlam?


A kíváncsi hetero dolog szerintem addig állja meg a helyét ha valakivel 14 éves kora alatt történnek meleg dolgok mert fiatalon még tényleg meglehetősen instabil a nemi identitás ,de 25,35,45 évesen szerintem ezzel pedálozni már elég béna.



2015. jan. 16. 20:20
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Egyet kell értenem az előzővel. Nekem még nem volt "dolgom" férfival, de bnőm néha szokott újjal izgatni. Miért? Mert baromira bejön és imádom!

Hogy kipróbálnám-e hús vér szerszámmal? Háááát fene tudja... talán... 28/kíváncsi heteró?

2015. jan. 17. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 ftf1983 ***** válasza:
Azért szerintem más, ha egy pasi szereti és élvezi a prosztatájának az izgatását és magának csinálja vagy éppen a nője csinálja neki. És megint más, ha egy pasi megdugatja magát vagy bármi módon szexel pasival. A kíváncsi heteró inkább az utóbbi, de szerintem még mindig inkább azok, akik így akarják maguknak bebizonyítani, hogy heterók csak hát kíváncsiak.
2015. jan. 18. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

kíváncsi heteró = biszexuális


Az anális izgatás élvezete azonban kivételesen nem szexualitástól függ, hiszen sok meleg férfi nem szereti az anális közösülést, sok heteró meg igen.

2015. jan. 19. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Azt azért cáfolnám, hogy olyan nincs, hogy kíváncsi hetero, csak biszex, meg bzi. Erre még nem született szakkifejezés, de a "kíváncsi hetero" áll hozzá a legközelebb.

Én például heteroszexuálisnak tartom magamat annak ellenére, hogy van kb 10.000-ből 1 férfi, aki nőiesebb az átlagnál, és akivel kíváncsiságból kipróbálnék ezt-azt, DE semmi pénzért nem feküdnék le vele, és általánosságban nem is vonzódom a férfiakhoz.

Ha biszexuális lennék, akkor hasonló érzéseim lennének nők és férfiak iránt, erről viszont szó sincs. Férfi iránt nincs érzésem.

2019. szept. 16. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!