Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit jelent az, h kíváncsi hetero?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent az, h kíváncsi hetero?

Figyelt kérdés

Sokszor hallok olyan dolgokat ,h p.l


-Hetero vagyok engem csakis a nők érdekelnek ,de néha azért fiúkkal is kipróbálnám (vagy már kipróbálta és továbbra is érdekli a dolog,de tudod ő hetero :))


Ez a legröhejesebbek egyike

-Heteró fiú szopna. Vannak itt heterok akik szopnának?


Hetero férfi vagyok soha nem érdekeltek a férfiak.De azért mert néha egy pénisszel eljátszadozgatok az csak szex abban semmi meleg nincs.


-Néha análisan elégítem ki magamat vibrátor segítségével,de ebben mégis mi meleg lenne? Hisz ez csak prosztata masszázs


Ezeket mind valós példákból és tapasztalatokból állítottam össze mind a 4 magába foglal valós beszélgetéseket.Ezek alapján van még egy + beállítottság hisz ezek az emberek 99%ban állítják ,h ugyan bennük semmi hajlam nincs ez csak kíváncsiság ők bizony heterok.

Ezek az emberek saját maguknak sem képesek bevallani,beismerni ,h bizony van bennük hajlam?


A kíváncsi hetero dolog szerintem addig állja meg a helyét ha valakivel 14 éves kora alatt történnek meleg dolgok mert fiatalon még tényleg meglehetősen instabil a nemi identitás ,de 25,35,45 évesen szerintem ezzel pedálozni már elég béna.



2015. jan. 16. 20:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
77%
Ilyen nincs! Azt b#zinak hivjuk
2015. jan. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Bocs előítéletes kommentek nem érintenek mert engem nem zavar a homoszexualitás félre értettetek.
2015. jan. 16. 20:24
 3/14 anonim ***** válasza:
Engem sem zavar, de idegesít, hogy tagadnak és nem ismerik be, hogy biszexek! Nem b.z.k, biszexek!
2015. jan. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
88%

A 4. példával nem értek egyet. A szexuális beállítottságnak semmi köze ahhoz hogy valaki élvezi e az anális szexet. Azért mert mondjuk kipróbálja valaki hogy a barátnője megujjazza ettől még nem fog vonzódni a férfiakhoz. Ez egy óriási téveszme.


De a többiben igazad van. Amugy meg hogy miért nem vállalják fel: Az elfogadás egy folyamat. Az alap elfogadott és elvárt beállítottság a heteró. Először mindenki annak gondolja magát. Aztán egy lépés a "kiváncsi heteró" utánna jön a bisex és végül a meleg. Ezen általában a legtöbb meleg végigmegy.

2015. jan. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Én sem vallom magam heteronak,mert érdekelnek vmilyen szinten a nők.Egyszer barátnőmmel is kipróbáltam tetszett a dolog. De még szűz vagyok.Szóval férfivel nem voltam abszolút.Bár férfire vágyok.Van bennem hajlam az biztos,mert ha lenne rá alkalmam megint lennék nővel is.


De a kérdésedben leírtak mind csak nem ismerik be,hogy van bennük hajlam.

Inkább így írják úgy nem nézik őket melegnek :D


Bár tény,hogy azért kíváncsi mindenki lehet.Lehet egyszer kipróbálja és onnantól soha többet. Báár azért 20 év felett szerintem akit érdekel a saját neme az már biszex.

2015. jan. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Nekik van igazuk. Nem akarok se gonosz vagy bunkó lenni, de érdemes lenne utána nézni a dolgoknak mielőtt posztolsz: [link]

Alig van 100%-ig heteró VAGY meleg ember. A világ nem csak fekete és fehér. Azért mert egy meleg srác tizenévesen együtt volt egy lánnyal, még nem lesz biszex. Ha pedig egy heteró lány egyszer csókolózott(vagy egyéb dolgot csinált) egy vele egyneművel, még nem lesz se leszbikus se biszex.

2015. jan. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ui: Viszont az egyes példával én is találkoztam, az nem röhejes, egyszerűen csak fél felvállalni a másságát. Az általam ismert emberek miatt ezt nem is csodálom...
2015. jan. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

"MSM - men who have sex with men (férfiak, akik férfiakkal létesítenek szexuális kapcsolatot) egy járványügyi terminus, amely magában foglalja a meleg és biszexuális férfiakon kívül azokat a férfiakat is, akik nem azonosulnak az előbbi csoporttal, de mégis létesítenek szexuális kapcsolatot más férfiakkal."


Már létezik külön elnevezése. Noha rendszeres érv, hogy a homoszexuálisok így születtek és hasonlók, ehhez képest aki azonos neműekkel szexel az nem feltétlenül biszexuális vagy homoszexuális.

2015. jan. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 ftf1983 ***** válasza:
Ezek azok, akik így igazolják maguk előtt, hogy heterók csak néha valami extrára vágynak, holott valójában bik vagy melegek...
2015. jan. 17. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
az anális szex nem a homo férfiak privilégiuma, minden férfinak van segge meg prosztatája, és az mindenkinél erogén zóna a szex. orientációjátől függetlenül. egy hetero férfi is ugyanúgy élvezheti, ha izgatják a prosztatáját, sőt, vannak nők is, akik szeretik ha az anális részüket izgatják.
2015. jan. 17. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!