Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » (Meleg kérdés) Vajon érdeklem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

(Meleg kérdés) Vajon érdeklem őt, kellek neki, vagy megbánta, amit tettünk?

Figyelt kérdés

Húszéves meleg egyetemista srác vagyok, albérletben lakom. Egy sráccal vagyunk közösen az albérletben, aki nagyon helyes, izmos - és nagy csajozógép, rendszeresen hordja fel a csajokat. Nekem a kezdetektől fogva tetszik, de ezt nyilván nem tudta, ahogy azt sem, hogy meleg vagyok.

Egyszer viszont hosszasan beszélgettünk, rákérdezett, hogy miért nem látni engem sose lánnyal, bevallottam neki az igazságot, mivel úgy tűnt, nem előítéletes. Amikor elmondtam neki, azt mondta, hogy ezt most meg kell emésztenie, nem ismert még meleg fiút, és nem tudja ezt most hova rakni. Aznap délután el is ment inkább sétálni, aztán este visszajött, és mondta, hogy végül is nem zavarja a dolog.

Sokáig nem is beszéltünk erről, ment minden úgy, ahogy korábban. Tegnap este viszont inni volt a haverjaival, és eléggé becsípve jött az albiba. Hangosan, mosolyogva köszönt rám, és átölelt. Gondoltam, csak be van rúgva, és hülyéskedik. Utána leültem tévézni, ő is odaült mellém, végig mosolygott, és engem nézett, aztán mondta, hogy elmegy fürödni, én meg maradtam a tévé előtt. Tényleg el is ment zuhanyozni, aztán húsz perc múlva visszajött - egy törölközőben. Eléggé zavarba jöttem, de nem mondtam semmit. Néztük tovább a tévét, aztán egyszer csak átkarolt, és közelebb húzott magához. Ekkor még mindig nem tettem semmit, de amikor elkezdte cirógatni az arcomat, nem bírtam tovább, és megcsókoltam. Éreztem rajta, hogy bizonytalan, de aztán még szorosabban magához húzott. Nem részletezem, ami ezután történt, annyit mondok, hogy konkrétan nem szeretkeztünk, de azért volt némi kényeztetés. Utána egyszerűen elköszöntünk, és mindenki elment aludni a szobájába. Ma korán elment, még nem találkoztam vele, és nem tudom, mit mondjak neki, ha hazajön, ő hogy fog reagálni a helyzetre. Sosem gondoltam volna, hogy vannak bi hajlamai, főleg azok után, ahogy hallani szoktam, hogyan "bánik el" a csajokkal... Szerintetek mire számíthatok? én szeretnék folytatást...



2014. nov. 7. 16:34
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

Irigyellek. Kevés embernek jön így össze, hogy megéri őszintének lennie és még jól is alakulnak a dolgai.

Szerintem se sürgesd semmiképp se, ha tetszik neki a dolog, akkor úgyis megtalál majd egyre sűrűbben :)

2014. nov. 14. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Mi a helyzet? Azóta is jól megvagytok? Kíváncsiak vagyunk!
2014. nov. 18. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Hogy vagytoK?
2015. febr. 5. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:

Mivel többen kérdeztétek, hogy azóta hogy alakultak a dolgok, kiemeltem a kérdést, hogy elmeséljem.

Az van, hogy otthon jól megvagyunk egymással, tulajdonképpen úgy élünk, mint egy pár, kedveskedünk egymásnak, csókolózunk, szeretkezünk. Ugyanakkor a külvilág felé ebből semmit nem akar mutatni a "párom", szerintem még mindig nem tudja, hogy mit akar tőlem. Kérdeztem az érzéseiről, azt mondta, hogy testileg nagyon vonzódik hozzám, de nem tudja, mit érez felém. Nem vagyok biztos benne, hogy tudna szeretni egy fiút, ha mégis, akkor pedig biztos nem vállalná fel, hisz írtam, hogy nagy csajozó (egyébként azt se hiszem, hogy csajokba korábban sokszor lett volna szerelmes, velük is inkább csak szexelt, bár nem tudom pontosan). Azt se tudom, hogy szokott-e mostanság csajozni, haza most már nyilván nem hoz lányt, és azt mondja, hogy máshol se szokott csajozni, de azért ebben nem vagyok biztos. Egyébként amikor otthon vagyok vele, akkor nagyon jól érzem magam, és szerintem ő is.

2015. febr. 16. 11:27
 25/26 anonim ***** válasza:
Szia! Talán többeket érdekelne (engem egészen biztosan), hogy mi a helyzet veletek február óta? Ha írnál nekünk, annak nagyon örülnék.
2015. nov. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Nagyon kíváncsiak vagyunk, helyzet?
2016. febr. 10. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!