Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » (Meleg kérdés) Vajon érdeklem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

(Meleg kérdés) Vajon érdeklem őt, kellek neki, vagy megbánta, amit tettünk?

Figyelt kérdés

Húszéves meleg egyetemista srác vagyok, albérletben lakom. Egy sráccal vagyunk közösen az albérletben, aki nagyon helyes, izmos - és nagy csajozógép, rendszeresen hordja fel a csajokat. Nekem a kezdetektől fogva tetszik, de ezt nyilván nem tudta, ahogy azt sem, hogy meleg vagyok.

Egyszer viszont hosszasan beszélgettünk, rákérdezett, hogy miért nem látni engem sose lánnyal, bevallottam neki az igazságot, mivel úgy tűnt, nem előítéletes. Amikor elmondtam neki, azt mondta, hogy ezt most meg kell emésztenie, nem ismert még meleg fiút, és nem tudja ezt most hova rakni. Aznap délután el is ment inkább sétálni, aztán este visszajött, és mondta, hogy végül is nem zavarja a dolog.

Sokáig nem is beszéltünk erről, ment minden úgy, ahogy korábban. Tegnap este viszont inni volt a haverjaival, és eléggé becsípve jött az albiba. Hangosan, mosolyogva köszönt rám, és átölelt. Gondoltam, csak be van rúgva, és hülyéskedik. Utána leültem tévézni, ő is odaült mellém, végig mosolygott, és engem nézett, aztán mondta, hogy elmegy fürödni, én meg maradtam a tévé előtt. Tényleg el is ment zuhanyozni, aztán húsz perc múlva visszajött - egy törölközőben. Eléggé zavarba jöttem, de nem mondtam semmit. Néztük tovább a tévét, aztán egyszer csak átkarolt, és közelebb húzott magához. Ekkor még mindig nem tettem semmit, de amikor elkezdte cirógatni az arcomat, nem bírtam tovább, és megcsókoltam. Éreztem rajta, hogy bizonytalan, de aztán még szorosabban magához húzott. Nem részletezem, ami ezután történt, annyit mondok, hogy konkrétan nem szeretkeztünk, de azért volt némi kényeztetés. Utána egyszerűen elköszöntünk, és mindenki elment aludni a szobájába. Ma korán elment, még nem találkoztam vele, és nem tudom, mit mondjak neki, ha hazajön, ő hogy fog reagálni a helyzetre. Sosem gondoltam volna, hogy vannak bi hajlamai, főleg azok után, ahogy hallani szoktam, hogyan "bánik el" a csajokkal... Szerintetek mire számíthatok? én szeretnék folytatást...



2014. nov. 7. 16:34
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
85%
Én nem hoznám szóba, mert ha akarja úgy is lép ha meg nem akkor... Szóval szerintem hagyd. Majd megy minden magától. Amúgy meg irigyellek:P
2014. nov. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
10%

Hát lehet, hogy vannak bi hajlamai, de te akkor is kihasználtad őt. Nem volt sem ferr, sem szép dolog a részedről.

Talán csak magányos folt így hirtelen, részegen és egy kis törődésre, baráti intim hangulatú ölelésre vágyott. De ha nem is. Akkor is részeg volt, te meg nem.

Szerintem most egy darabig kerülni fog téged. Csípd el valahogy és kérj tőle bocsánatot. Mond meg neki, hogy sajnálod, de már nem bírtál magaddal.

Ha jól fogadja a dolgot, még bármi lehet.

2014. nov. 7. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
és ő is "kényeztetett" téged, vagy csak te őt? mert ha az utóbbi, akkor veled is csaj úgy "bánik el", mint a csajokkal, magyarul kihasznál, hogy kielégítesse magát önző módon.
2014. nov. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Én nem éreztem úgy, hogy kihasználom, végül is ő volt az, aki egyértelműen nyomult. Ami pedig a csók után történt, abból pedig erősen arra tudtam következtetni, hogy többet szeretne, mint egy "baráti ölelés", úgy éreztem, tetszett is neki a dolog eléggé...
2014. nov. 7. 16:56
 5/26 A kérdező kommentje:
Csak én kényeztettem őt, de azért erősen bízom benne, hogy nem csak erre kelletem neki. Ha meg mégis...hát tulajdonképp egy szóval sem mondta hogy lesz ebből több is, szóval hazudni akkor sem hazudott, persze nyilván rosszul esne nekem...
2014. nov. 7. 17:00
 6/26 anonim ***** válasza:
Majd irj mi volt!
2014. nov. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
Majd írd meg nekem is kérlek mi volt:)
2014. nov. 8. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
(Kérdező, remélem túlélted a második interakciót...:D)
2014. nov. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
78%
Hát ez szopás!
2014. nov. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Aznap este végül hazajött, és egész jól sikerült meg is beszélni a dolgot. Elmondta, hogy korábban még nem tapasztalt magán ilyesmit, nem is tudja mire vélni, de tény, hogy valamennyire tetszem neki. Ezt én persze örömmel fogadtam. Mondta, hogy kapcsolatot egyelőre nem tud elképzelni, egyrészt mert még nem is tudja pontosan, hogy mit érez, másrészt amúgy se akarna mostanság kapcsolatot (lánnyal se). Ennek már nem örültem annyira, de végül is úgy éreztem, hogy korrekt volt. Aztán elmondta, hogy még ugye sosem volt fiúval, de már nagyon érdekli a dolog. Én először arra gondoltam, hogy nem adom magam oda neki, de annyira rámenős volt, és annyira kívánatos, hogy nem tudtam ellenállni, és az ágyban kötöttünk ki. Tetszett neki a dolog, azóta is együtt voltunk párszor, viszont nem tudom, hogy most mi is ez a helyzet, nem mindig érzem helyesnek a dolgot, de egyszerűen túlságosan vonzódom hozzá.
2014. nov. 9. 14:49
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!