Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lány létemre szexuális vonzalm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lány létemre szexuális vonzalmat érzek egy tanárnőm iránt, ez mitől lehet?

Figyelt kérdés
sziasztok! gimnazista vagyok, és elvileg hetero, de jött egy fiatal tanárnő az iskolába, és odáig vagyok érte. tisztában vagyok vele, hogy nem szerelem, csak tudni szeretném, hogy miért van? egy nagyon fiatal, törékenynek tűnő, szellemes, kedves nő! nyilván nem fog történni semmi, de ez a vonzalom mitől van? van, hogy vele álmodok, és bár nem akarok semmi olyat, egy ölelés, vagy egy beszélgetés vele olyan jól esne...

2014. okt. 19. 14:44
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Van az a kisugárzás, ami a heterokat is összezavarja;)
2014. okt. 19. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
ha valakinek van hasonló tapasztalata, szívesen fogadom! van tanácsa. mert vagy megpróbálom kiverni az egészet a fejemből, vagy szeretnék kialakítani valahogy egy bensőségesebb, baráti kapcsolatot, ami még belefér a tanár-diák viszonyba. csak valahogy tudatni akarom vele, hogy nagyon tisztelem, és nagyra tartom, és kedvelem. de egyébként fogalmam sincs mi az a téma, amit ha felvetek, ide fogunk kikötni?...várom a további segítségeteket!:)
2014. okt. 19. 18:07
 13/16 anonim ***** válasza:
Szerezz egy nagyon jó jegyet nála és játszd el, hogy nagyon boldog vagy és öleld meg "boldogságodban" ;) nálunk is sok heteró lány csinál ilyet :D
2014. okt. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Nekem van egy Tanárnőm, akivel iszonyat jó a kapcsolatom. Mondjuk nekem semmi ilyesfajta indíttatásom nincsen, én heteró vagyok, csak kialakult egy eléggé bensőséges viszony közöttünk, aminek nagyon örülök.:)

Ezt úgy érheted el, ha jó vagy a tárgyából, sokat foglalkozol vele, érdeklődsz, sok segítséget kérsz tőle. Ezek az első lépések, utána alakul minden tovább. Ha már többet beszélgettek, több időt töltötök így együtt, akkor elkezdhetsz személyesebb gondokat is megosztani vele, tanácsot kérni tőle. Ezzel megmutatod, hogy mennyire megbízol benne és fontosnak tartod a véleményét, a segítségét. Így kialakul egy bizonyos kötelék, és egyre jobb és jobb lesz a viszonyotok. A végén meg már nem fog azon járni az agyad, hogy mit mondj/mit kérdezz, hanem kialakulnak a közös témák, jönni fog minden magától.

Persze mindehhez arra is szükség van, hogy nyitott legyen a tanárnőd, és fogadja a közeledésedet, tényleg segítsen és ne érezze mindezt terhesnek, kellemetlennek. (De ha igazi pedagógus és nemcsak azért tanít, mert mégiscsak kell a lóvé, akkor nem hiszem, hogy ilyen probléma lesz.) Szóval hajrá! ;)

2014. okt. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
31%
Egyszerű. Anyakomplekszus. :D
2015. júl. 28. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
31%
Mit éreznél, ha ő menne oda hozzád? Elkezdenétek beszélgetni, szemedbe nézne, nevetgéltek..azán megsimogatná az arcodat és forrón megcsókolna? :D
2015. júl. 28. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!