Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lány létemre szexuális vonzalm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lány létemre szexuális vonzalmat érzek egy tanárnőm iránt, ez mitől lehet?

Figyelt kérdés
sziasztok! gimnazista vagyok, és elvileg hetero, de jött egy fiatal tanárnő az iskolába, és odáig vagyok érte. tisztában vagyok vele, hogy nem szerelem, csak tudni szeretném, hogy miért van? egy nagyon fiatal, törékenynek tűnő, szellemes, kedves nő! nyilván nem fog történni semmi, de ez a vonzalom mitől van? van, hogy vele álmodok, és bár nem akarok semmi olyat, egy ölelés, vagy egy beszélgetés vele olyan jól esne...

2014. okt. 19. 14:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
80%
Vonzódsz hozzá. Most hol itt a probléma? Ettől nem leszel szarabb alak. A monoszexualitás amúgy is irgalmatlanul unalmas dolog.
2014. okt. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
hát a probléma az, hogy nem mehetek hozzá csak úgy oda, hogy beszélgessen velem, és amíg ez nem történik meg, addig ilyen kitöltetlen, vágyakozó érzés van bennem. meg kíváncsi vagyok, van-e ennek valami pszichológiai indíttatása?
2014. okt. 19. 14:48
 3/16 anonim ***** válasza:
87%
Igen.biszexualitásnak hívják.mázlista!nálunk bezzeg csak ronda tanárnők voltak! 20/Bi L
2014. okt. 19. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
óó ez a tanárnő nem ronda. gyönyörű, törékeny, aranyos, okos, és nagyon fiatal!:)
2014. okt. 19. 14:55
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

ha tanit téged akkor van lehetőség beszélni vele !!!

Ha nem akkor is odamehetsz hozzá. Érdeklődsz felőle honnan jött, stb...


AMuyg hány éves kb ? és te mennyi vagy ?

2014. okt. 19. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Tanárnővel ne kezdj :D viszont gondolkodj el szerintem, hogy biszexuális vagy-e :)
2014. okt. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
igen tanît, de kicsit távolságtartó. egyébként ő 27, én 17 vagyok. és sajnos oké, hogy odamegyek hozzá megkérdezni valamit, de sajnos ettől még az érzelmi telítettlenségemnek nem igazán teszek eleget. nem akarok rámozdulni, de annyira megölelném!:(
2014. okt. 19. 15:14
 8/16 anonim ***** válasza:
Attól lehet, hogy jól néz ki. Te meg nem hetero vagy, hanem bi.
2014. okt. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

igy még könynebb ha tanit. Óra után odamész vagy szünetbe vagy iskola után megvárod ...


Beszélgettek és vmi kialakul. Amugy tegez benneteket ?

2014. okt. 19. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
köszönöm az eddigi válaszokat!:) és igen, ő tegez minket:)
2014. okt. 19. 15:37
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!