Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Más fiú is gondol ilyesmire?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más fiú is gondol ilyesmire? Ki is próbálta?

Figyelt kérdés
Néha vágyom arra, hogy lássam pl más farkát. Vagy ami a legkeményebb h mondjuk megfogjam és ő is az enyém és mondjuk egymásét verjük. Vékony, normális fiúnak tartom magam mégis vannak ilyen gondolataim. Amik ha elélvezek elmúlnak sőt gáznak is tartom őket. 22 évesen kicsit fura.

2014. jún. 10. 08:59
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
tudok dizel autot vezetni olyant mint buz inak lenni. Ma már egyre elfogadottabb, de még mindig sz@r érzés :)
2014. jún. 10. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Írhat aki ki akarja próbálni! 44F
2014. jún. 10. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Ha tényleg benne vagy írj privit
2014. jún. 10. 15:29
 14/20 anonim válasza:
nálam ugyanezek vannak :) irj privit :)
2014. jún. 10. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
sok fiu belemegy ijenbe,nem mert kivânjàk,1xbulibol haverok kiverik egyûtt.de te kivânod,a heterok megcsak kiverik,mint pasik
2014. jún. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
8-as (livi) = mint mindenben, évtizedekkel le vagyunk maradva, az olasz lányok (ahol pokoli balhé volt, ha lány teherbe esett) szopták a fiúikat... Nálunk nem csinálták, sajnos... (Ma persze már olyat is hallunk, hogy csaj az összes fiú osztálytársát leszopja - én ilyen osztályba szerettem volna járni... :)
2014. jún. 11. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Èn a melegeket nem tudom hova tenni :/

"Rendes" bealitottsagu 16 eves, baratnos srac :)

Es ne tartsatok rasszistanak, eloiteletesnek, de nekem ez furcsa

2014. jún. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Szerintem a férfiak nagy része gondol ilyenre néha, főleg amíg kiváncsi rá, amíg nem tudja milyen érzés. Aztán vagy elfelejti, vagy beveszi a rutinba.
2014. jún. 27. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Tolnából/fejérből Dunaúj-Szekszárd körzetéből írhat aki ki akarja próbálni!
2014. jún. 29. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Aki pedig Budapesten próbálná ki, az nekem írjon! :)
2014. jún. 30. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!