Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A heteró emberek is felismerik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A heteró emberek is felismerik, ha valaki bi vagy meleg?

Figyelt kérdés

2014. márc. 1. 08:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
30%
Igen felismerik.
2014. márc. 1. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
37%

Hát... én ugye heteró vagyok, de észreveszem BIZONYOS EMBEREKEN, hogy az. Azokon, akiknek a stílusa is olyan, hogy hagyják, hogy látszódjon, vagy direkt úgy teszik. De vannak olyanok is sokan, akikről kiderül egy ponton, hogy azok, de csak a külső jegyek alapján sosem gondoltad volna róluk. Szóval szerintem ezt nem lehet így kijelenteni.


Nyilván akik a melegfelvonuláson idegesítik a népet a hülyeségükkel, azokról bárki megmondja. Meg azokról is, akik mondjuk férfi létükre olyan "buz!san" járnak például.

De nincs rá általános formula.


23/F

2014. márc. 1. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
mi az, hogy "IS"? Én meleg vagyok, mégsem ismerem fel így ránézésre...
2014. márc. 1. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
a heterok SEM ismerik fel. a szetereotipikus melegeket és heterokat lehet felismerni.
2014. márc. 1. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Nem ismerik fel, csak azt hiszik.

Azt sem, ha meleg, és azt sem, ha nem.

Csak azért mondom, mert engem is gyakran "felismernek". :-)

2014. márc. 1. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Én leszbikus vagyok és szerintem létezik a gaydar (gay radar), heterok szerintem csak a nagyon feltűnően melegeket ismerik fel. Másrészről fogalmuk sincs mennyi valójában a meleg így nem is feltételezik sokszor, mert az hiszik ritka dolog.
2014. márc. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
62%
55 éves hetero férfi vagyok, és messziről kiszúrom a melegeket. Nem tudom meghatározni, melyik vonás az arcon, egyszerűen beüt, hogy na, ez meleg. Mindig kiderül, hogy igazam volt. Hosszabb ideje meleg pasiknál egyébként a mozgásban is történik változás, ezt a filmrendezők tanulják is.
2014. márc. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Miquel: és vajon hány esetben NEM szúrod ki, hogy valaki meleg?
2014. márc. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Persze,hogy igen.Akit foglalkoztat a téma,igen.

Rólam is nem egy ismerősöm levágta már,pedig én olyan férfias vagyok,amilyet csak el tudsz képzelni!!

2014. márc. 2. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
78%
Ezt természetesen nem tudhatom. De emlékeim szerint még soha senkiről nem derült ki, hogy meleg, mielőtt én megsejtettem volna.
2014. márc. 3. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!