Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek meleg lehet? (bőv...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek meleg lehet? (bőv lent)

Figyelt kérdés
Van egy srác aki modellkodni jár,sokat tornázik,és szőrteleníti a lábát.Azt beszélik róla hogy meleg,de hogy lehetne biztosra tudni.Nagyon érdekelne.Keveset lehet lánnyal látni,többnyire fiúkkal látom. Két éve én is még modellkodtam,de én meleg vagyok. 26F meleg

2013. aug. 9. 10:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Beszélgess vele, ha nyíltan fel mered vállalni a szexualitásod akkor pedig, beszélj erről is. Ha meg nem, akkor hagyd, hogy összeismerkedjetek aztán úgyis kiderül. :)
2013. aug. 9. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nyiss felé! Beszélgess picit vele. Mondd el neki vagy utalj arra, hogy te meleg vagy és észre lehet venni, hogy nyit feléd vagy sem :)

17/L

2013. aug. 9. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 ftf1983 ***** válasza:
76%
És hol van a radarod? Ha jól tudsz kérdezni, figyelsz az apró jelekre, akkor könnyen rájöhetsz, hogy meleg-e a srác...
2013. aug. 10. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem igazán tudom levenni másokról:(
2013. aug. 10. 16:35
 5/6 ftf1983 ***** válasza:
100%
Az nem jó, ha nem jó a radarod. Szerintem figyelj apró jelekre, elszólásokra, stb...
2013. aug. 11. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 IamME21 ***** válasza:
100%
Nem tudom, nekem működika gaydar-om, és többnyire ráérzek :D Fogalmam sincs, más hogy csinálja :/
2013. aug. 16. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!