Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek meleg lehet?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek meleg lehet?

Figyelt kérdés
Online megismerkedtem egy ´´heteó sráccal´´ én meleg srác vagyok. Tetszik neki az egyik képem,és ő is mutatot nekem:P Bejön a srác,és rá nyomultam kicsit.De mondta hogy nem szabad neki ezt csinálni,órákon keresztül irkáltunk:D És a végén irt hogy totál felizgattam és ..... is jött neki:P És nem akar elveszteni:P Fél attol hogy lesz barátom és elhagyom őt. Várom az értelmes válaszokat:) 25F meleg

2013. júl. 3. 15:08
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
nem feltétlen meleg de ki tudja lehet egy kis kalandra vágyik :DD
2013. júl. 3. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
39%
Ja, ratyi
2013. júl. 3. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
80%
Hát ez meleg helyzet, semmikép nem hetero
2013. júl. 3. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem meleg, és nagyon ari hogy ezt mondta neked. Valószínű te is bejössz neki csak még (lehet) hogy nincs tisztában azzal hogy meleg lett. Csak ennyit tudok mondani: Küzdj érte! :)
2013. júl. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
62%
Puszta kézzel vasal
2013. júl. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
74%
mi jött neki?
2013. júl. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem csak megkedvelt téged mint embert!
2013. júl. 4. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
31%
Valószínű nem 100% hetero, egy rendes hetero már elküldött volna a búsba az első gyanús jel után.
2013. júl. 4. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
68%

kiváncsi "heteró"

egyszer majd egy kosza fiús sexután rádöbben a valóságra,és elindul valamerre a 3 út közül.

2013. júl. 4. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

amikor olvastam a kérdésedet 2szer is megnéztem, h ezt nem én tettem e fel, csak nem emlékszem rá?!:D kb ugyan ebben a helyzetben vagyok, én is megism egy sráccal, aki heteró, csak egy meleg sráccal akart ismerkedni, és ő is egyből azt mondta, h milyen helyes vagyok, stb. és mindig mond vmi szexuális témájú dolgot, de a végén közli, h "csak viccelt", de nagyon szorgalmazza már a találkozást:DD


nem értem a srácot, mert mindig hangsúlyozza, h ő nem meleg és csak meleg sráccal akart ismerkedni... szerintem az enyém tényleg nem az, de a tied ha ilyeneket mond, akkor szerintem többet is érezhet irántad, mint egy barát!:) 18/f m

2013. júl. 8. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!