Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Meleg kérdés! Miért van, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg kérdés! Miért van, hogy hiányzik az ölelés, simi, stb?

Figyelt kérdés
Annyira jó lenne egy normális srácot találni, aki benne lenne szexbe és ilyesmibe is. Kapcsolatot nem szeretnék, de ez érdekel. Azonban azt látom, hogy kb egyedül vok ezzel. Persze az is benne van h válogatós vok:(

2013. júl. 3. 09:04
 1/5 anonim ***** válasza:
86%

Hát igen, sajnos nem könnyű az élet:)

Én is mit meg nem adnék hogy egy jót dugjak...:)

2013. júl. 3. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez nem a speciális meleg kérdés.

Ez heteroban is ugyanez.

Ha hiányzik az ölelés, és egyéb érzelmes dolgok, akkor kapcsolatot akarsz te igazából.

Mert ha vannak érzelmi dolgok, mint egymás simogatása nem szex miatt, hanem kedvességből. Akkor az bizony nem alkalmi kapcsolat. Hanem szerelmi.

Amíg nem ismered ezt fel, addig nem leszel boldog.

Sajnálom, de ebben nem tudok segíteni, csakis nőkkel van dolgom. Illetve most van egy igencsak bonyolult ügy, amibe szerintem jobb lett volna nem bele bonyolódnom...

De ha keresel, biztos találsz.

2013. júl. 3. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

kb. erre vágyom én is. A 2.nak is igaza van valamelyest,de mégsem.

Mert szerintem az érzelem mentes sex csak maszturbálás extrával.

A jó sexhez ezek simi,ölelés,stb... hozzá tartoznak,akárkivel sexelek.

2013. júl. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akarsz kapcsolatot akkor miért akarod hogy dugás után ölelgessenek? Egy monogám kapcsolatban van mindkettő és nem kell naponta más ölelgetőpartnert keresni.
2013. júl. 4. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
84%
én is egy ilyenre pályázom
2013. júl. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!