Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egy lány szereti, hogy ott...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány szereti, hogy ott fogdosom, akkor szerintetek biszex?

Figyelt kérdés
Igazából van barátja, de szereti, hogyha megérintem meg simogatom. Ilyenkor mi van. Teljesen összezavart már...

2013. jan. 2. 19:54
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Nem lehet, hogy csak kíváncsi, vagy mi?
2013. jan. 2. 23:06
 12/24 anonim ***** válasza:
83%

Nem. Sok lány, aki heterónak vallja magát, azt kamuzza, hogy csak kíváncsi. Na de miért az?!! Ha nem érdekelné, akkor nem érdekelné. Szóval aki kíváncsi, az biszex. Az más kérdés, hogy ténylegesen biszexuális, vagy csak homoerotikus-e, azaz képes lenne-e beleszeretni egy lányba, vagy csak a testiség érdekli.

Ha "kíváncsi", szerintem akkor is örülne egy csóknak.

2013. jan. 2. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
:) ahhoz nagyon elő kell szednem a bátorságom:D
2013. jan. 2. 23:29
 14/24 A kérdező kommentje:
"A bi-engedékeny (Bi-permissive): nem keresi aktívan a kapcsolatot az adott nemmel, de nyitott feléjük. A Kinsey-skála értéke nála 1-től 5-ig terjed. Szinonimái a „heteroflexibis” vagy „homoflexibis” (lásd Bi-kíváncsi)." mert a wikipedia a barátunk:D Szeintetek?
2013. jan. 3. 00:28
 15/24 anonim ***** válasza:

Hát akkor mire vársz?! Próbáld ki, hogy "nyitott"-e! :D

Ha nem akarod, hogy elutasítás esetén probléma legyen belőle (itt értem a kellemetlen pletykákat) Akkor egy üveg bor után próbálkozz be. Akkor rá tudod fogni...

2013. jan. 3. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Hát ha megengedte, hogy simogasd a punciját, akkor azt már simán megengedi, hogy lesmárold :D Ha ott meg merted fogni, akkor miért nem mered lesmárni? Nem nagyon értem a problémát...
2013. jan. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Hát bizony, ő valószínűleg biszex, vagy csak nagyon kíváncsi, akárcsak te kedves kérdező!
2013. jan. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
Igen jóban vagyunk:) és félnék, hogy hogy reagálna arra, hogyha megcsókolnám, jó, ez hülyén hangzik a kérdésem után:D de ez így van:) Am. utolsó válaszoló:) Miből gondolod, hogy csak kíváncsi vagyok?:)
2013. jan. 4. 15:53
 19/24 anonim ***** válasza:
akkor smároldle amikor a puncijában matatsz,ez atom leszbis de szerintem bejönne neki,és elég egyértelmüvé teszed,hogy bejön neked,ezután vagy behuzza a kéziféket és buktad a csajt,vagy létre hoztál neki egy bi menyországot mert erssz/van pasija és csaja is.
2013. jan. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
2013. jan. 13. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!