Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egy lány szereti, hogy ott...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány szereti, hogy ott fogdosom, akkor szerintetek biszex?

Figyelt kérdés
Igazából van barátja, de szereti, hogyha megérintem meg simogatom. Ilyenkor mi van. Teljesen összezavart már...

2013. jan. 2. 19:54
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Hol ott, a pályaudvaron?
2013. jan. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

Héj,ez itt az internet,itt csipőböl kell tűzelni,különben nem kasz ormális választ.

Egyértelműen,írd le a problémát,és semmi "ott",meg "azt" meg ilyenek.

2013. jan. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Jó, bocsánat. Úgy értettem, hogy szereti, hogyha simogatom a punciját és mindig flörtölget velem.
2013. jan. 2. 20:07
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

Még mindig nem érted, s mi nem értjük...

Te lány vagy?

2013. jan. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
18/L
2013. jan. 2. 20:14
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

Vá-vá-várjál...Szóval


Lány vagy és va negy barátnőd,akinek van barátja,és szereti ha simogatod a nemiszervét-amibe te belemész,mert fuck logic- Ő kért meg hoyg csináld,vagy te gondoltál eggyet hogy,hm,de megsimogatnám xy nemiszervét,és akkor tetszett neki,vagy hogy?

2013. jan. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Biztos jobban csinálod mint a sráca.
2013. jan. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
hát én szeretem őt és tudni kell rólam, hogy nem vagyok heteró:D de am nem mondtam neki sohasem.... de gondolom ebbő l rájöhetett, nem?:DDD
2013. jan. 2. 20:24
 9/24 A kérdező kommentje:
de azóta már több barátja is volt... akkor mindegyiknél jobban csinálom vagy mi?
2013. jan. 2. 20:26
 10/24 anonim ***** válasza:

Nem sikerült megértenem a szituációt, de mindegy.

Ha szereti, hogy simogatod odalenn, akkor biszex, akár bevallja magának, akár nem.

Kapd le legközelebb. Írtad, hogy van barátja, de ezek után szerintem tökmindegy...

2013. jan. 2. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!