Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ilyenkor mi a helyzet? (nemi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mi a helyzet? (nemi identitás)

Figyelt kérdés

Olvastam egy kérdést itt a gyakorin, ami felnyitotta a szemem.. elgondolkoztam kicsit rajta :\

A lényeg az, hogy egy leszbikus lány barátnője azt hiszi magáról, hogy szintén leszbikus.. de ez elvileg nem igaz, mert ő inkább egy fiú, csak lány testben (ergó transzszexuális).

Na most, mi van akkor, ha valaki szintén lány testben él, de szívesen lenne fiú. Viszont, nem lányokat szereti elsősorban (mint a fent említett kérdésben is az illető), hanem a fiúkat. Ez elég abszurd, de most komolyan.. Egy lány fiú akar lenni, hogy ugyanúgy a fiúkat szeresse (kicsiny mértékben a lányokat is).

Ilyenkor mi van?



2012. dec. 18. 16:29
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a transzszexualitás homoszexuális formában is létezik. Ha van kedved beszélgetni, írhatsz nekem. (Én vagyok az a bizonyos kérdező:)
2012. dec. 18. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon érdekelne, ha a szexualitásodról is írnál valamit. Eddig fiúkkal vagy lányokkal voltál együtt? És fiúval például hogyan csináltad, rendesen punciba, vagy jobban élvezted análisan? Illetve ha megoldható lenne, hogy fiúvá változz, és tegyük fel, hogy péniszt is tudnának csinálni neked, utána aktív vagy passzív szeretnél lenni?
2012. dec. 18. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
100%
Kedves uccsó! Ez azért nem teljesen így működik a melegeknél... A legtöbb meleg aktív és passzív is szokott lenni, nagyon ritka manapság, hogy kizárólag egy-egy szereppel azonosulnának.
2012. dec. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
100%
ebben az esetben már nehezebb a dolog, mert neked olyan személy lehetne a párod, aki homoszexuális fiú, viszont nem ragaszkodik a fiús fiúkhoz.. érted.
2012. dec. 18. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
100%

18:58


Jó, akkor "inkább" aktív vagy passzív szeretne lenni, így kérdezem. Azért azoknál is, akik nem szorítkoznak kizárólagosan az egyik szerepre, megvan általában, melyik a gyakoribb felállás, vagy melyiket élvezik jobban.


19:14


Vannak biszexuális fiúk, akiket izgatnak a lányos fiúk. De még ha nem is lennének ennyien, akkor is a pártalálás lenne a kisebbik probléma. A nagyobb gondot az jelenti, hogy hogyan csináljanak egy lánynak működőképes péniszt...

2012. dec. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:

Hát, életem első csókja egy lánnyal volt... még ilyen 13-14 évesen. Folyton jártunk egymáshoz játszani, ami kb abból állt h hogy is mondjam... ilyen élethelyzeteket játszottunk el, pl összeházasodtunk :)) Ilyenkor simán megcsókoltuk utána egymást. Még ezt se mondtam el senkinek egyébként. Na de ez régen volt.. azóta egyszer egy buliban csókolóztam még lánnyal, és ennyiből ki is merült a velük való kapcsolat.

Azóta eddig csak fiúkkal/fiúknál próbálkoztam. Volt három "barátom".. azért írtam így, mert nem igazán tartott sokáig, és nem is kifejezetten nevezném kapcsolatnak. A leghosszabb egy hónapos volt kb. Csak 1 sráccal feküdtem le, az valamiért nem igazán tetszett :S Hogy a te szavaiddal éljek, kedves #12-es 'rendesen punciba' történt a dolog. Meg nemrég volt egy kisebb kalandom gólyabál alkalmából :$ Akkor is ugyanez volt a felállás.. akkor valahogy jobban élveztem viszont, valószínűleg az alkohol miatt :\


Hát, nem tudom ebből milyen következtetéseket lehetne levonni.

Egyébként az az egészben a fura, hogy (a belsőt most hagyjuk ki) külsőleg egyáltalán nem vagyok fiús.. Öltözködésre, kinézetre is lányos vagyok, hátközépig érő hosszú hajjal, kicsit sminkelem magam stb (de műköröm nincs!).

Viszont az ilyen vinnyogó p*csáktól kiráz a hideg. A normálisaknak meg néha be-bevillan egy ártatlan bók féleség, ami végülis lehet sima dicséret. De fiúkkal meg néha olyan fura beszélgetni, mert egyszerűen nem tudom azt elfogadni, hogy ők ilyen lányként nézzenek rám. Inkább azon gondolkodok el h milyen lenne fiúként meghódítani őket. Ja, és 'inkább' lennék aktív, szóval a domináns, ami kissé tovább bonyolítja a dolgokat :\

Na de jó, ezeket nehéz és fura is megfogalmazni.. hagyjuk, mert még így névtelenül is gáznak érzem :D

2012. dec. 18. 19:57
 17/31 anonim ***** válasza:
hupika.. bonyolódik a dolog :s hát így, hogy aktív lennél szívesebben, pláne nehezebb az egész, ahogy írták is a működőképes péniszről a dolgokat.. :\
2012. dec. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne gáz? Tudnék érdekesebb kérdéseket linkelni...:) Szerintem fontos, hogy rendben legyen magával az ember... Ezek szerint teljesen el tudod magadat képzelni egy homoszexuális kapcsolatban egy fiúval? Mert akkor megkaptad a választ a kérdésedre...
2012. dec. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy gáz, nyugi már, csak egy kicsit fura. :D


Például az is furcsa, amit most írtál, hogy ennek ellenére nem vagy fiús. Az akkor nem is zavar, hogy női ruhákat kell hordanod, és sminkelned kell magad rendszeresen? Csak az, ha a fiúk így, csajosan látnak téged? És minden fiúnál jelentkezik ez, vagy csak mondjuk azoknál, akik bejönnek neked, akikkel járni szeretnél?

2012. dec. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 A kérdező kommentje:
Pontosan.. mert úgy vagyok vele, hogy "ha már lány vagyok", megadom a módját. És hát eltaláltad, nem minden fiúnál jelentkezik, csak akikkel járnék esetleg. Múltkor is alakult volna már valami, de a végén nem akartam, 'így nem' :\ Hát, nem is voltam még szerelmes :D
2012. dec. 18. 20:14
1 2 3 4




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!