Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A hetero fiúkat mi vonzza,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A hetero fiúkat mi vonzza, hogy kipróbáljanak meleg dolgokat?

Figyelt kérdés
Sok hetero fiú ábrándozik milyen ha egy fiú oralisan elégíti ki és sok hasonló.

2012. dec. 16. 10:37
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nos azok biztos hogy nem 100%ig heterok. Van bennük pár % homokos gén is.
2012. dec. 16. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 intrepid ***** válasza:
100%
Langyik egy kicsit. (vagy nem is kicsit)
2012. dec. 16. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
45%

sok hetero ábrándozik erről? lol ... azok vagy bisexek vagy 100%homok zsákok


Én sem ábrándozom ilyen undorító dolgokról.. akkor most én nem vagyok normális?

2012. dec. 16. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

"A hetero fiúkat mi vonzza, hogy kipróbáljanak meleg dolgokat?"

Az, hogy nem hetero fiúk. Vagy melegek, vagy biszexek.

A meleg pasik sem álmodoznak arról, hogy milyen lehet egy nővel! Ez elég logikus, nem??

2012. dec. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ami azt illeti, én meleg vagyok, de kíváncsiságból kipróbáltam nővel. Na jó, azóta már nem vágyom rá :) És ugyanígy nem egy, magát heterónak valló pasival voltam már. Ez van, Kinsey szerint az emberek nagy része legalábbis élete bizonyos szakaszában mutat biszexuális érdeklődést, ezért is tökéletlen a hetero-bi-homo felosztás.
2012. dec. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hát nemtudom mikor volt testi csalodásom egy nővel azthittem velem van baj vagy meleg vagyok. De rájöttem,hogy nem vagyok az,mert ha meglátom egy filmbe egy férfi farkát vagy akármi ilyet látok itt gyakorin akkor kb öklendezek az undortól. :)
2012. dec. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Akkor beszélünk heteroszexuális fiúról,ha semmilyen formában nem tudná elképzelni a szexet férfiakkal,attól még hogy ő nem akar copni,nem lesz heteró,úgy tudom a melegeknél,ezeket a homo férfiakat aktív félnek mondják.Ő a férfi,nem cop,nem dugatja magát.....tehát szerintem ezekben van meleg hajlam,biszex minimum......


82-es,neked lehet a partner nem volt megfelelő,hisz azt írtad,hogy csak egyszer voltál nővel!

2012. dec. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
47%
Az úgy hülyeség mert egyáltalán nem vágyok arra hogy kipróbálhassam fiúval -.-
2012. dec. 22. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Pedig csak egy férfi tudhatja igazán, mi kell egy másik férfinak
2022. júl. 27. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ez akkora csali duma... Ha megtudod adni nekem a puncit (a noi nemet), akkor hiszek neked.
2023. dec. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!