Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek hetero, meleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hetero, meleg vagy biszex?

Figyelt kérdés
Én 20 éves biszex fiú vagyok, és van egy haverom akit közel fél éve ismertem meg! Azóta nagyon jóban lettünk! Meg is tetszett rendesen! Van neki barátnője, viszont kicsit fura számomra! Mintha lennének hajlamai! Pl: a haja mindig be van lőve, foglalkozik a testével (jár edzeni), felvesz rózsaszín pólót, meg nemrégiben aludt is nálam párszor (póló nélkül és egy személyes ágyban)! Viszont a barátnőjéről sokat beszél! De múltkor meg mikor ittasak voltunk felhozta a farokméret témát! Szerintetek lehet valami "baj" vele?

2012. máj. 3. 16:13
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
Sajnos nem jött össze az itt alvás, bedobtam az ötletet de a szülei nem engedték mert holnaptól vizsgázik! =( Majd hétvégén hátha sikerül!
2012. máj. 14. 16:33
 22/23 anonim ***** válasza:

még van érettségi?:O vagy ez más vizsga?:O

de am majd írd le hétvégén:)) de azért nem erőszakold meg :PXD

2012. máj. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Ebből még nem derül ki.
2020. szept. 4. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!