Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek hetero, meleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hetero, meleg vagy biszex?

Figyelt kérdés
Én 20 éves biszex fiú vagyok, és van egy haverom akit közel fél éve ismertem meg! Azóta nagyon jóban lettünk! Meg is tetszett rendesen! Van neki barátnője, viszont kicsit fura számomra! Mintha lennének hajlamai! Pl: a haja mindig be van lőve, foglalkozik a testével (jár edzeni), felvesz rózsaszín pólót, meg nemrégiben aludt is nálam párszor (póló nélkül és egy személyes ágyban)! Viszont a barátnőjéről sokat beszél! De múltkor meg mikor ittasak voltunk felhozta a farokméret témát! Szerintetek lehet valami "baj" vele?

2012. máj. 3. 16:13
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem óvatosan ezzel a dologgal, ugyan nem szeretem a nem hetero csávókat, de a válaszom ettől független, ne láss bele olyat ami nincs, mert lehet hogy nincs, én is járok edzeni és belövöm a hajam, mégis 100%hetero vagyok.
2012. máj. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Hát hagyd h ő haladjon:)
2012. máj. 3. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 Kukori Parancsnok válasza:
100%
Egyik se hajlam ezek közül. A lányoknak is nagyjából ezek jönnek be, azért is hallani annyi sírást tőlük h a jó pasik miért melegek (hogy ennek mennyi alapja van arról vitatkozhatnánk :) ) Haverommal simán meztelenkedünk egymás előtt, együtt megyünk egymás melletti zuhanyba edzés után, csakúgy ahogy ez családon belül is normális. Farokméretről is szoktunk poénkodni. Mind2en teljesen heterok vagyunk. Szóval szerintem hetero ő is, és ezt te magyarázod bele. Ha meg csak hajlama van a melegségre , ne hajszold bele..
2012. máj. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez butaság. Be van lőve a haja? Na és? Edzeni jár? Na és? Az meg, hogy rózsaszín pólóban van, inkább kifejezetten ízlésficamra utal, mintsem arra, hogy bi vagy homo vonzalma(i) van(nak). De bepróbálkozni nála, na az egy nagyon kemény dolog. Képzeld el, mit érez majd, ha 100% hetero...
2012. máj. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sem túlzottan árulkodó jelek ezek.. Inkább csak nagyon szeretnéd :)

Btw, egyszer valahogy hozd fel az egész meleg-biszex témát, és nézd meg hogy reagál az egészre.. Abból sok mindent ki lehet szűrni, de csak óvatosan! ;)

2012. máj. 7. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
ebből nem lehet tudni...beszélj vele...de amikor nálad aludt egymáshoz értetek??:))
2012. máj. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Igen, és röhögtünk is mintha csak szórakozás lenne! Ő meg "poénból" viszonozta! Viszont mikor álmában elkezdtem simogatni megkérdeztem jó-e neki, és elkezdte rázni a fejét hogy nem! Nem volt észnél!
2012. máj. 7. 22:31
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Vagy lehet h nagyon is észnél volt, és azért volt a válasza nem... :D Erre nem gondoltál? ;)
2012. máj. 8. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
a farkotokat fogtátok meg egymásnak?
2012. máj. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Farokfogás nem volt!
2012. máj. 10. 16:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!