Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha a péniszem olyan hosszú,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a péniszem olyan hosszú, mint a középső ujjam, a vastagsága meg 1,8 ujjnyi kábé, akkor hány centi lehet a hossza és a vastagsága?

Figyelt kérdés
ma 15:21
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
13,3 cm hosszú, 3,76 cm vastag. +- 1-2 mm
ma 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Te láttál már ujjakat? Nevelőfateromnak lapát méretű tenyere van kolbász vasztagságú ujjakkal, erős marokkal. Nekem meg 8as méretű a kezem, zongorista ujjakkal. Ég és föld.

De neked valószínűleg amelyik kisebb, mert csak kis péniszel lehet ilyen hülye kérdést kiírni. Kicsi pénisz kicsi herék.

ma 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

#1

Az rossz?


#2

Nekem átlagos a kezem. Akkor kicsi a zászló.😅

ma 16:03
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem akartalak megsérteni. Lehet hogy csak hülye vagy. 😅
ma 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

#4

Ez példaértékű gondolatsor.😅😅

ma 16:09
 6/8 anonim ***** válasza:
Legalább nem vagy sértődös. Lesz aki kedvelni fog. Nem kell aggódnod az átlagos kezed miatt. 🙃
ma 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

#6

Nem éri meg megsértődni, főleg az interneten, ahol azt sem tudjuk kivel beszélünk.

ma 17:54
 8/8 anonim ***** válasza:
Az én ujjam kb 5 centi... nem olyan drága befektetés egy vonalzó
ma 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!