Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Őszinte válaszokat szeretnék...?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őszinte válaszokat szeretnék...?

Figyelt kérdés

Tudom, tudom sok ehez hasonló kérdések kerültek már ki ide, de szeretném megtudni, hogy az enyém milyennek számít!


A hossza 15 cm a kerülete pedig 14,5 cm.


Tudom, hogy nagynak nem számít de ha ezt előveszem egy együtlétnél nem tudom, hogy milyen benyomással lenne a lány felém, kicsinek találná vagy nem is tudom.



ma 10:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem azt szeretnél!
ma 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha tényleg ekkora és nem csalsz a mérésnél, akkor ez teljesen átlagos. Ne aggódj, a lányok 99 százalékának elég, mert így is 17-nek fogják nézni.

Azt meg kérlek fogjátok fel, hogy neked kehet a legtökéletesebb farkad, ha a csajnak nem jössz be külsőre, vagy nem tetszik a stílusod. A pénisz, ha nem túl nagy, vagy túl kicsi, akkor mindenkinek jó lesz

ma 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Igazából nem őszinte választ akarsz, hanem most az várod, hogy megdicsérjük, hogy mennyire jó ez a méret, majd bombáznál privátokkal, hogy nézzük meg milyen.
ma 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Pont megfelelő, de fontosabb, hogy jól használd. Voltam kisebbel, aki nagyon rutinos volt, nem éreztem hátrányát.
ma 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"nem tudom, hogy milyen benyomással lenne a lány felém"

Ehhez tudni kellene hogy melyik lány érdekel, mert nem egyformák.

ma 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!