Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyi lehet a világ spermater...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi lehet a világ spermatermése egy nap alatt? Úgy értem,hogy az összes férfi ejakulátumot összegyűjtenék,ami egy nap alatt keletkezik,hány liter lenne?

Figyelt kérdés

ma 09:00
 1/7 anonim ***** válasza:
83%

“A világ napi “spermatermésének” becsléséhez vegyük figyelembe néhány adatot és feltételezést:


1. Világ népessége és férfiak aránya: A világ népessége körülbelül 8 milliárd fő, amiből hozzávetőleg 50% férfi, tehát nagyjából 4 milliárd férfi él.

2. Termékeny korú férfiak aránya: Az összes férfi közül körülbelül 60% van termékeny korban, így 4 milliárd férfi esetén ez kb. 2,4 milliárd férfit jelent.

3. Átlagos napi ejakulációk száma: A termékeny korú férfiak többsége naponta egyszer vagy ritkábban ejakulál. Az átlagos napi ejakulációk számát 0,5-re (tehát minden második napra) becsülhetjük.

4. Ejakulátum átlagos mennyisége: Egy átlagos ejakuláció mennyisége 2-5 milliliter között mozog, de vegyünk egy átlagot, 3 millilitert.


Számítás:


Ezeket az adatokat figyelembe véve:




Válasz


A világ spermatermése egy nap alatt körülbelül 3,6 millió liter lehet.”


ChatGPT

ma 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha az elottem valaszolo szamitasa helyes akkor ezzel siman meg lehetne tolteni egy olimpiai uszomedencet.
ma 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem bánik a természet pazarlóan ezzel?Egy nő élete során mennyi spermától szabadíthatja meg a férfiakat? Az sem lehet kis mennyiség.
ma 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
hány liter lenne ugyanez puncinedvvel? :)
ma 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

#4

Jó a kérdésed!

ma 10:03
 6/7 anonim ***** válasza:
Ezen gondolkodtam már én is, érdekes a kérdés.
ma 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 menta34 ***** válasza:
Ha hozzászámoljátok, hogy mennyi víz van természetes körforgásban a földön, akkor ki fog jönni, hogy egy ideje már valószínűleg olyan vizet iszunk ami egyszer g*ci volt :DDDDDD
ma 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!