Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Voltatok már olyan 2F1L...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már olyan 2F1L hármasban, bármelyik félként, hogy az egyik pasinak sokkal nagyobb volt a mérete, mint a másiknak?

Figyelt kérdés

A beszálló pasinak volt a nagyobb, vagy a nő párjának? Mekkora méretek voltak? A nőnek melyik pasi tetszett jobban, melyiket élvezte jobban?

A kisebb mérettel rendelkező pasi mit szólt mindehez..?



ma 16:10
 1/6 anonim ***** válasza:
86%
Voltam a beszállóé sokkal nagyobb volt, nagyon élveztem. 43N
ma 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
18%
A nőnek volt a legnagyobb.
ma 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
66%
Beszálló pasinak kisebb volt a farka, de brutál egymásra hangolódtunk, isteni volt a szex, nagyokat élveztem tőle.
ma 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
80%
Nálunk is a beszálló mérete kisebb volt mint az enyém. De nem zavart minket. Remek hármas volt belőle többször is. Most a cuckold tervezés, szervezés zajlik.
ma 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
57%
Beszálló pasié kisebb volt, de amit azzal csinált velem az uhhh...isteni volt. 32N
ma 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Amikor a plusz pasinak volt nagyobb mint nekem (mármint lényegesen nagyobb) akkor az nem volt jó, beképzelt lett és túl magabiztos, páromnak kifejezetten rossz élmény volt, nem is fejeztük be akkor.

Amikor hasonló vagy kisebb volt az jó volt. Bár az is igaz hogy akkor többet válogattunk.

ma 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!