Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi lehet a baj annàl aki 30...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a baj annàl aki 30 évesen is szűz még?

Figyelt kérdés

Vannak ilyenek mások is?

29F


ma 20:07
 1/2 anonim ***** válasza:

Én 24 évesen szűz vagyok, de nem sokáig már 🙂


Okok:

Lassaban érek és fejlődök, most is max 20-nak tűnök. Nem vettek így komolyan a lányok, nekik 18 évesen 25 éves csávók kellenek nem 15-nek kinéző 18 éves.


Pajzsmirígy alulműködés miatt nem volt bennem az az igazi kanosság se.


Fitymaszűkületem volt.


De most már megoldódott minden lassan, ha én ezeken túl vagyok ti ne sírjatok hogy 1-2 centivel kisebb a farkatok mint az átlag! 😊😉

ma 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
35%

Introvertált személyiség, azaz befelé forduló. Mellé ha ronda is vagy, akkor pláne esélyes, hogy szűzen éled le az életed. Ha helyes vagy, akkor idő kérdése mire találsz hasonló személyiségű lányt, aki elnyeri tetszésed és lesz valami.


Utolsó lehetőség a rosszlányok és ha zárkózott is vagy, egy alkalmat bevállalsz, hogy ne szüzen halj meg.

ma 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!