Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A mai fiatalok miért tartják...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai fiatalok miért tartják gáznak ha valaki 20 évesen szűz?

Figyelt kérdés
Nem egy ismerősöm mondta hogy "az már szégyen" valamint "elvan késve"....

szept. 4. 20:09
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
38%
Nem szégyen és nincs elkésve csupán aggodalomra ad okot hogy miért nem sikerül neki összehozni normális keretek között. Ezer oka lehet ettől függetlenül.
szept. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
89%
én emlékszem arra az időre is még mikor az osztályban azt tartották gáznak aki 18alatt már nem szűz, szóval ja nagyon felgyorsult a világ, hogy ez jó irány vagy sem mindenki döntse el maga :)
szept. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 Eöske janeszka21 ***** válasza:
24%
Nem szégyen csak kellemetlen ,
szept. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Én azt mondom saját tapasztalatomból,már 12 13 évesen voltak bennem szerelmi gondolatok,és nem az elvárások miatt,hanem ösztönből!Én azt mondom mint kérdező,hogy nem baj ha csókolóznak ölelköznek pettingelnek a fiatalok általánosban,de azért a szexre várjunk 18 éves korig....
szept. 4. 20:28
 5/20 A kérdező kommentje:
óóó a szó ismetlések!!! xD
szept. 4. 20:29
 6/20 anonim ***** válasza:
87%

Én azt mondom nem gáz. Nem vagy lekésve semmiről.

Inkább az a gáz hogy már 12 - 13 évesek csinálják.

szept. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
83%

Furcsa kérdés! Ugy kezdi, hogy a mai fiatalok. Eleve külön kellene választani ebben az esetben a lányokat és a fiukat. A lányok mondjuk 100 évvel ezelött 20 évesen már nem szüznek hanem aggszüznek számitottak. A fiuk pedig 16-18 éves koruk között szinte biztosan szexeltek már, ha bevonulnak katonának, tegyenek szert egy kis tapasztalatra. Ha kicsit bambák voltak akkor az apák vagy a rokonságbol valaki vitte a kupiba a prostikhoz.

Na abban a korban tényleg ritka volt és gázos ha valaki 20 évesen még nem szexelt. (Kivétel a szüzességi fogadalmat tett szerzetesek egyike-másika, aki be is tartotta.)

szept. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
A társaságban egy srác volt még szűz 20-21 éves korában. Ha gáznak nem is tartottuk, azért téma volt ez köztünk. Ez 34 évvel ezelőtt volt, szóval nem kifejezetten csak a mai fiataloknak furcsa egy szűz ember 20 felett.
szept. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
93%
Mai gimisek közt több a szűz fiú 18 évesen mint ezelőtt 10-15 évvel pl
szept. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
86%

Mert a legtöbb 18 év alatti orrba szájba nyomja.

Nem hibáztatom őket, én is 15 éves voltam, engem meg ler1bancoznak sokan

szept. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!