Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szeretnénk kipróbálni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnénk kipróbálni a hármas szexet, kinek milyen tapasztalata van a témában?

Figyelt kérdés
Olyanoktól szeretnék kérdezni akik tapasztaltak a témába. Párom 25éves nő és 30éves férfi, szereténk kipróbálni a hármast plusz egy férfi bevonásával. Tapasztalatokra lennénk kiváncsiak kinek hogy tetszett és hol talált hozzá parnert, ismerőst nem szeretnénk inkább idegent. Köszönöm!

ma 10:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Ismerős és ismeretlen párhoz is csatlakoztam már biszexuális lányként. Ismerőst nem hiszem hogy nagyon hosszan kellene mesélnem. Viszont amennyiben idegen. Swinger klubb s ott szerzett barátok, s kapcsolatok által sikerült. N
ma 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
76%
Én balcsin ismerkedtem meg egy párral.A csaj 25 a srác 28 volt. Mindkettőjükkel voltam úgy is. Kellemes volt
ma 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Mi kicsit idősebbek vagyunk,42F/45N.

Szexpartner keresőn ismerkedünk,voltunk már többször párokkal,és szoló pasit is vettünk be 2x.

Szóló pasival nem jött be annyira,nem álltak a helyzet magaslatán.

Párokkal jobb volt.🙂

42F

ma 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
#3 Swingerbe is jártok?:)
ma 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem voltunk még,

de tervezzük.😊

ma 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Csak biztatni tudlak benneteket😉 A tiktakban kifejezetten szinte csak párok vannak 80-100fő szombatonként.
ma 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Huszonévesen csatlakoztam két párhoz.


Mint a kettőt a neten találtam.

Az egyik Budapesti volt a másik vidéki.

Szendvics nem volt mert egyik sem szerette az anált.

Azon kívül minden ami a heteró kstegóriába belefér.


Eropolis.hu


Nem tudom, hogy még létezik e az oldal.

ma 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Mi is idősebbek voltunk,mikor kezdtük a hármasozást.A Golden Gatén hirdettünk.Sok lelentkező volt,mindenféle férfi.Annak ellenére,hogy világosan körúlírtuk,kit,milyen férfit keresünk.A válaszokra én,a férj válaszoltam,és egyfajta előszűrést végeztem köztük.(a bunkók miatt)Aztán átadtam a nejemnek a telefont,beszéljék meg ketten a továbbiakat.Elejében kettesben találkoztak,hogy szokják egymást pár alkalommal.Utána hozta el hozánk a pasit,és hármasban csináltuk.Mi is idegeneket kerestünk,egyszer azonban egy régbolt munkatársam is jelentkezett a hirdetésre.Akkor még nem tudtam,hogy ki is ő,a keresztnevén mutatkozott ba a telefonba.Csak mikor jött haza a néjem,mondja:képzeld ismer téged a Sanyi!Hát tényleg kicsi a világ...Mindenesetre vele volt a nejemnek a legjobb,és a leghoszabb ideig.Diszkrét is volt,illemtudó,én is összebarátkoztam vele.
ma 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Sziasztok, 28/F vagyok, többször csatlakoztam már párokhoz a hölgy örömére, én nagyon szeretem ezt a műfajt. Társkereső appon, itt és goldengaten is volt már kaland, de az utóbbit már nem ajánlom, használhatatlan lett az oldal.


Iŕhattok is, ha van kedvetek :)

ma 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, swingerbe még nem voltunk de gondolkodtunk azon is hátha úgy kéne kezdeni.
ma 12:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!