Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A nők miért nem értik meg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért nem értik meg hogy negatív hozzáálással csak rontanak a férfi erekciós problémáján ?

Figyelt kérdés
Arról beszélek ha egy férfinak épp nehezen akar felállni és a nő megértés, támogatás helyett flegmázik meg bunkó, ezzel kb mégnehezebbé teszi az egészet. Nem arról beszélek hogy impotens a férfi, hanem mondjuk egyszeri alkalom mert stresszes pont, fáradt, lappang benne valami stb. Ti hogy tapasztaltátok, a nők elnézőek, segítőkészek ilyenkor vagy inkább rontanak a helyzeten ?
ma 08:50
 1/4 anonim ***** válasza:
67%
Nem hiszem, hogy bárki bunkózna, ha ez egyszeri alkalom. Ha gyakran fordul elő, akkor menj orvoshoz.
ma 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
52%
Te szegény.... Azért ha tippelnem kéne, nálad ez nem egyszeri! 😉
ma 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
75%
Csak a magad nevében beszélj, az enyémen biztosan nem rontanak. Ha negatív visszajelzést kapnék,csak mert esetleg fáradt vagyok,úgy vágnám ki mint macskát…. Én sem vagyok szexgép.
ma 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ja igen, volt olyan partnerem, aki nem volt impotens, csak ha épp stresszelt valamin, nem állt fel neki. Mindig stresszelt valamin. 2 hónap kínlódás után amikor felvilágosított róla, hogy érzéketlen a hüvelyem, szakítottam. Tény, hogy már felizgulni se volt kedvem, képes volt bennem is lelankadni. Mikor rám kente, rájöttem, felesleges kínlódni vele, ami nem megy, nem kell erőltetni.
ma 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!