Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy mondanátok meg a pasinak,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondanátok meg a pasinak, hogy nagyon pisi szagú a farka? Szex előtt gyakran kimegy a mosdóba, amikor kézzel izgatom, a tenyerem is olyan szagú. Már célozgattam rá, hogy mossa meg, adok törülközőt, de nem vette a lapot.

Figyelt kérdés
ma 21:22
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Direkt mond meg neki. Ne szegyelld.
ma 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Meg kell neki mondani, hogy ez nem jó.
ma 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
76%

ha ezt mondani kell ott baj van, inkább szakítani kellene vele,

de egyértelmű ,hogy annyira igénytelen, hogy pisilés után meg sem törli, le se mossa

ma 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Egy farok akkor jó ha van egy kis pisiszaga, íze. Legalábbis én így szeretem.
ma 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Közelébe se mennék egy ilyennek, nemhogy lefeküdjek vele. Aki azzal se tiszel meg, hogy legalább egy nedves törlőkendővel végigmenjen rajta. Az nem igényel nagy fürdést és mégis friss lesz ....
ma 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg invitáld meg fürdeni. De amúgy az is opcio, hogy egyszerűen mondod neki, hogy bocsi xy de kellemetlen a szagod odalenn, meg tudnád mosni megint, és akkor mehet a menet. Nekem is szólt egyszer talán emiatt az egyik partnerem, semmi baj nem volt belőle utána ott folytattuk ahol abbahagytuk.
ma 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
23%
Hat en jartam igy fiuval fiukent. Amikor megereztem mondtam, hogy bocs de nem akarom. Meg o volt megsertodve.
ma 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha nem veszi a diszkrét lapot akkor nyíltan kérd meg, hogy menjen már el fürdeni orál előtt és kész. Mindazonáltal ha valakinek nincs ennyi igényszintje ott akad 1-2 probléma...
ma 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Így próbáld: Nagyon pisi szagú a farkad!
ma 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!