Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ki az akinek ugyan olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki az akinek ugyan olyan mocskos a képzelete mint nekem?

Figyelt kérdés

Te is gondolsz olyanra, hogy ha meg erőszakolnak és élvezed az rossz lenne? Nem lenne erőszak?

És gondolsz olyanra hogy random pasi ölébe ülsz, és érzed hogy merevedik neki?


Biztos beteg vagyok sajnos.

24/L



ma 19:27
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Az első beteges valóban, viszont a másodikat kipróbálnám Veled! 😉

F

ma 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Dominanciára vágysz, nem erőszakra.
ma 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ
ma 20:08
 14/22 anonim ***** válasza:
31%
Az mocskosnak számít, ha egy lány szüzességét szeretném elvenni?
ma 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Csak meg kell találnod azt aki hasonlóképp "beteg" mint te. mindenki más véleménye meg kit érdekel?
ma 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Szoktunk ,,jatszani,, parommal de igen ez csak ugymond dominanciaa vagyakozas :)
ma 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, azt hittem bajom van. 😕
ma 21:03
 18/22 anonim ***** válasza:
A páromnak ugyanígy vonzó ez a gondolat. Érdekes, mert voltak rémálmai erről és azt nem élvezte, plusz volt hogy követték az utcán és akkor is félt. Viszont többször eljátszottuk, hogy én követem az utcán, követem a bejáratig és aztán megerőszakolom. Nyilván durva voltam vele. Szereti.
ma 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
Talán nem is az erőszak ami izgat, hanem a kiszolgáltatott helyzet. Ha szerepjátékra került sor én öltöztem be, ilyenkor szorosan lekötötte a pasim a bal karom a testemhez pl a kabátom alatt.
ma 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Ha tényleg ez izgat hogy idegen az akaratod ellenére erőszakoljon meg az tényleg bajt okozhat, de ha olyan valakivel teszed akit ismersz és tudatosan csináljátok az jó élmény lehet főleg ha esetleges mazoizmusod is társul hozzá.
ma 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!