Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ki az akinek ugyan olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki az akinek ugyan olyan mocskos a képzelete mint nekem?

Figyelt kérdés

Te is gondolsz olyanra, hogy ha meg erőszakolnak és élvezed az rossz lenne? Nem lenne erőszak?

És gondolsz olyanra hogy random pasi ölébe ülsz, és érzed hogy merevedik neki?


Biztos beteg vagyok sajnos.

24/L



ma 19:27
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Az első az elég durva, de a második az még férfiként is izgató.
ma 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Az elsőnek betegnek érzem magam 😥
ma 19:31
 3/17 A kérdező kommentje:
Elsőnél*
ma 19:31
 4/17 anonim ***** válasza:
0%
Engem megerőszakolhatna egy csaj :D
ma 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Az elsőnél szerintem nem tényleges erőszakra vágysz, szimplán az eljászására. Az igazi tuti nem tetszene. Még ha be is nedvesedsz, mert a test reagál, hogy kevésbé fájjon


A másodikkal nincs igazán baj

ma 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Igazi erőszakra biztos nem vágysz, max arra, hogy eljátszd valakivel. Azzal pedig nincs baj, mert ilyesmire sokan vágynak.
ma 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Én is gondoltam már erre, de közben meg tudom, hogy akik átélték igazából azoknak ez egy örök életen tartó trauma. Így átfogalmaztam magamba és szerepjáték által át is éltem a párommal, hogy "erőszakos volt velem" de közben mindketten élveztük. Inkább bdsm-nek mondanám.
ma 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
23%

Nekem még mocskosabb. Elképzeltem azt is, hogy milyen mocskos lenne ha tudnál helyesen írni. Már áll is tőle a farkam. Igeeeen, ezaaaaz, helyes sírás az igazi afrodiziákum!

Gyere béjbi, ülllyééé a zölembe! Be akazdok neket falamid oszt asz lyó lezs ám! Vágyom a nunitja!

ma 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
7 igen, sajnos sokan át élik 😕
ma 19:39
 10/17 A kérdező kommentje:
8 hehe köszi
ma 19:39
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!