Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy normális nő mit keres...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy normális nő mit keres ezen az oldalon?

Figyelt kérdés
ma 09:52
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
84%

"Legtöbbnek van valami defektje."

Neked is.

ma 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

"Legtöbbnek van valami defektje."


Élhetsz a való világban, vagy élhetsz egy álomvilágban. Már nem igazán van olyan ember, akinek egy idő után ne lenne semmilyen lelki defektje vagy megélt traumája. De ez még közel sem jelenti azt, hogy bármiféle baj lenne az illetővel.


#4 voltam.

ma 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
#6: tehát szerinted ha a legtöbbnek van valami defektje, akkor egy normálisnak nincs joga itt lenni? Még mindig nem értem... Elmagyarázod?
ma 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom amit egy normális férfi. unatkozik.
ma 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

"Legtöbbnek van valami defektje."

Akkor üdv a klubban.

ma 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Én és a párom tele vagyunk masok által defektnek gondolt dolgokkal és fétisekkel😀 mi élvezzük és szivesen vagyunk itt, néha válaszolgatunk is.
ma 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:

Nyilván mindenki hordoz traumát,sérülést.

De ha valaki arra izgul ,higy a testvére lesse szex közben ,vagy kutyával akarja csinálni stb,az már azért más kategória.

ma 11:55
 18/22 cinderella_ ***** válasza:

#17


Meg se fordult a fejemben, hogy ennyire mélyre mész. Merem remélni, hogy nem velük van tele a gyakori.

ma 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

#17


Azért nem kell mindent elhinni amit egy unatkozó 13 éves leír itt az oldalon, mert az hiszi, hogy vicces. Kétlem, hogy általános lenne amiről beszélsz. Pedig láttam már szőrnyű dolgokat.


#12 voltam.

ma 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%

Bírom amikor valaki leszólja az ittenieket...dehát ő is itt van nem? Szóval egy ilyen kérdés kiírása előtt el lehetne gondolkodni saját magán.

Valamint az általad említett furcsa kérdéseken kívül (17) van itt normális dolgokról is szó. Azért vagyok itt mert ezek érdekelnek.

Azt se értem, hogy miért emelted ki hogy egy normális NŐ? Miért a nőket nem érdekelheti a szex mint téma?

Vagy egy normális FÉRFI miért van itt?

ma 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!