Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Régebben a nők miért tudták...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Régebben a nők miért tudták tolerálni a kicsi péniszű férfiakat is?

Figyelt kérdés
Nagyon gyakran panaszkodnak, hogy kinek mennyire kicsi vagy nem elég merev, esetleg alig áll fel. Régebben ebből nem volt probléma?
ma 08:25
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
65%
#8 pontosan. Én is nem egy ilyen nőt ismerek, akiket jól megraktak egy normális méretű pénisszel, utána meg nem kellett nekik a férfjük kis szerszáma.
ma 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
69%
#11 azért olyan is sok van aki azt látja hogy ez a társadalmi elvárás, aztán amikor először tolja be koppanásig a 20 centist neki valaki kíméletlenül, akkor kijön a szeme, meg sivalkodik, nem jó, ne tedd be.. hagyjábékén, de kifelé meg megy a társadalmi elvárás felé vetített "25 centis van a palimnak!!" duma..
ma 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
44%

12.


Persze, persze 🤡🤡🤡🤡


Mr. Kisfarkú történetét hallották 🤡🤡🤡

ma 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
94%

Az a szánalmas ebben a témában hogy csak a szélsőségek jönnek mindig szóba. Nyilván a legtöbb nőnek koppanásig betolva egy 20cm-es fájdalmas lesz. Jóember gondolkozz már, anatómia! A hüvely nem egy végtelen alagút, érzékeny szervek találhatóak az alhasban. Ezen mit kell csodálkozni ha fáj valakinek. Mindig elképedek mennyi ostoba, sötét férfi van. Az meg hogy valakinek kevés mondjuk egy 10cm-es pénisz nem jelenti hogy akkor már a 20cm-es kell. Vagy csak ezt a 2 számot ismeritek?

A másik kedvencem mikor jönnek ezzel a fuldoklik a 10cmtől is dologgal. Nyilván, a garatreflex működik, a férfi garata se reagálna máshogy, ki lehet próbálni. Az férfi és női azaz emberi szervezet ilyen téren teljesen egyformán működik.

ma 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 klipsch100 ***** válasza:

#12


egy nőt kielégíteni nem hosszú farokkal lehet, hanem vastaggal.

és nem kell biológusnak lennie senkinek ahhoz, hogy értse, hogy ezek általában együtt vannak. nagyobb valószínűséggel vastag a hosszú, mint a rövid.


azt pedig engedjük már el, hogy biztos minden nagyfarkú férfi ügyetlen, meg impotens. ez körülbelül az, a szint, mintha törpék értekeznének az nba-ről, hogy nevetséges, hogy senki nem tud kosarazni. bezzeg ők 120 centisen zsákolnak félpályáról. legalábbis álmukban.

ma 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 klipsch100 ***** válasza:
30%

#14


a vicces, hogy éppen a magadfajták azok, akik kizárólag szélsőségekben tudnak gondolkodni.


és még csak fogalmad sincs arról, hogy miket írsz le.

ma 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
46%

Gyerekek, az átlagos, azért átlagos, mert abból van a legtöbb, gondolom mindenki elfogadja, hogy a 13-16 cm hosszú a legtöbb 100 férfit nézve. Nyilván van 10 is, meg 19 cm is.

És ez azért jó, mert az átlagos a kisebb, szűk punciba is bemegy, de egy kicsit nagyobb punciban sem harangozik.

Tehát a jelszó, ÁTLAGOS farok egy ÁTLAGOS puncival kompatibilis!

Én átlagos méretű vagyok 14,5/ 4,5.

A másik, a vastagság egyébként inkább fontos, ahogy itt is írta valaki, egy nőnek nagyobb élvezetet nyújt egy 15/5, mint egy 19/4...ez is tény.

De a legfontosabb, hogy az illető tudja használni. Nem fényezni akarom magam, de nem egy nőtől kaptam már meg, hogy sokkal intenzívebb, minőségibb szexet tudok nyújtani, mint mondjuk az előzője, akinek nagyobb volt, de a nő igényeit nem is akarta megismerni pl.

Eddig minden nőnek élvezhető volt.

ma 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
71%
Mert az internet elterjedése óta az intelligenciahányados a farokmérettel kokettál.😉
ma 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
65%
Pont, hogy régebben volt ebből probléma, és nem tolerálták: a középkorban-újkorban a vallási házasságok idején a válás gyakorlatilag nem létezett, viszont a nő kérhette a szétválasztást arra hivatkozva, hogy a fütykös nem működik úgy, ahogy kell. Ilyenkor nyilvánosan megnézte kisfarkú/puhapöcsű polgártársat egy egyházi bírói szemle, és mehetett a válás.
ma 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
#13 téves. szakítottam már le méhszájat icipici lánynál, nekem nincs méretgondom, nem vagyok hatalmas, de nincs gondom.
ma 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!