Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szexpartner kereső oldalon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexpartner kereső oldalon csak nagy méretű férfiakat keresnek, akkor miért mondják, hogy elég lehet a kicsi is? Lehet szexuális életet élni kis cerkával?

Figyelt kérdés
Én nagyon szeretnék, mert magas a libidóm, de nem akarok hülyét csinálni magamból.

máj. 5. 10:58
 1/4 anonim ***** válasza:
55%
Ki mondta, H csak nagyfarkúakat keresnek? Nekem átlagos, és hidd el imádják a csajok. Pedig különösebben szép hapsi sem vagyok.
máj. 5. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
66%
Ez miért heteró kérdés ha más pasik farkát nézegeted ? Ez inkább homo
máj. 5. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
61%

Ismerőseim közt van egy srác, 13cm neki. Átlagos külsejű, nincs tele lóvéval, mégis számtalan jó nője volt. Most is egy bombajó szöszivel jár. Jó dumája van, bejön a csajoknak. És egy közös nő ismerősünk szerint (aki szexelt már vele) nagyon tud az ágyban a srác. Konkrétan úgy fogalmazott: "egy igazi b.szógép, egész éjszaka keféltünk kőkeményen!"


Szóval lehet...

máj. 5. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
40%

Mert lehet a nők egy jelentős részének nem a méret a lényeg, egész más dolgokra vágynak és ha azokat tudod hozni akkor beérik a kis farkaddal is. :)


ma 11:13


Aki kiírja ott 20-ból 19 a nagyot keresi. Elvétve találni aki felső határt szab és az mondjuk az átlagnál van meghúzva vagy épp kifejezetten a kicsit keresi.


Nyilván akik nem írnak ki ilyen témában semmit se azoknak a preferenciáiról nem tudhatunk de ettől még a döntő többség a nagyra áhítozik.

máj. 5. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!