Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Soha nem élhetek àt orgazmust?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Soha nem élhetek àt orgazmust?

Figyelt kérdés

27 éves egy gyermekes édesanya vagyok. Házasságban élek, férjemmel nyolc éve vagyunk együtt.

A szexuális életünk elég hullámzó, mármint együttlét ügyileg. Van amikor heti 2, van hogy 2 hetente 1. Ami viszont mindig ugyanúgy alakul: ő képes elélvezni én pedig nem. Előtte három férfival voltam együtt, soha nem voltam képes rá. Álmomban volt már orgazmusom, legalábbis én így képzelem az orgazmust. Maszturbálással sem tudok elmenni. Sőt a maszturbálást nem is élvezem egyáltalán. A szexuális aktusoknál is sokszor inkább a vágy van meg, de amikor eljutunk a szexhez, nem érzek semmit. A testem az reagál, mert mindig nedvesedek, de ennyi.

Szerintetek milyen irányban kellene elindulni kivizsgálás ügyileg? Mostanában egyre többször foglalkoztat a dolog, hogy én nem szeretnék így leélni egy életet, hogy nem tudom milyen igazán élvezni a szexet. Ami még fontos infó, hogy a párommal erről soha nem beszéltem. A kapcsolatunk nagyon jó, tényleg mindenben őszinték vagyunk egymással még akkor is ha megbántjuk a másikat azzal, de nagyon félek attól hogy magában keresi a hibát és elrontok valamit ezzel az őszinteséggel. Biztos vagyok benne, hogy nem benne van a hiba és nem is az előző partnereimben. Valami velem nem stimmel. 😞


tegnap 21:56
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Teljes mértékben átérzem a problémát :( Ebben a cipőben vagyok én is..
tegnap 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 hungaroboy ***** válasza:
83%
Szerintem szexuálpszichológus vagy szexológus tanácsára és orvosi vizsgálataira van itt szükséged a probléma orvoslásához, ha egyáltalán lehetséges a problémán változtatni.
tegnap 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 cinderella_ ***** válasza:

Mikor magad simogatod adsz magadnak elég időt, rá tudsz hangolódni?

Pedig jobb lenne, ha megbeszélnéd vele és együtt találnátok megoldást.

tegnap 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
49%

Őszinte vagy vele, csak 8 éve megjátszod az orgazmust?

Na mindegy, ezt te tudod.

A sajàt testedet te ismered, vagyis kéne, próbáld másképp.

Ne ujjazd magad, inkább simi, lehet vízsugárral is.

tegnap 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Probálj megtanulni magadnak jo érzést okozni (direkt nem elélvezést irtam!). Van néha egy-egy orád amit csak magadra szánhatsz minden zavaro körülmény nélkül?
tegnap 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Sajnos az elmúlt pár ezer év arról szólt, hogy azok a nők voltak a társadalom kedvencei, akik nem érezek szexuális izgalmat.

Mert hát ugye az bűnös dolog... Így nem szelektálódtak ki azok akiknél ez a funkció nem működött, sőt...!



De azért érdemes próbálkozni, hátha lehet kezdeni valamit a problémával!

tegnap 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Taplofej ***** válasza:

Ha a férjeddel erről nem beszéltél, akkor nyilván megjátszod az orgazmust.


Vagy tudja, hogy nem élvezel el és így is megfelel neki?

tegnap 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Benne vagy egy megfelelési spirálban. Orgazmust akarsz, rágörcsölsz és ezért nincs.

Valójában nem ismered a saját testedet. Fentebb említették, hogy ahhoz, hogy orgazmusod legyen, a saját testedet kell ismerni első körben. Igenis kell idő a masztirbálásoz, ki kell próbálnod magadon dolgokat. És ezt nem szabad magad előtt sem szégyelni. Ha fel tudsz oldódni, ami a kulcs ehhez, akkor jó úton jársz. Ha magadnak tudsz orgazmust okozni, akkor később a férjedet is tudod irányítani, hogy mit csináljon, hogy neked is jó legyen.

Sajnos ehhez kell a kommunikáció. És a részedről is kell az, hogy megnyílj magad előtt

tegnap 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Tehát orgazmusod nincs pasival, de gyereked már igen. Nem jó a sorrend.
ma 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!