Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » PASIKHOZ!!!!! mi az ami...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

PASIKHOZ!!!!! mi az ami nektek be jön?

Figyelt kérdés

Egy friss kapcsolatban vagyok. Mindig is szerettem a szexet, meg ami bele/hozzá tartozik. Nem sok tabu van nálam. Viszont minden pasi más. Szeretnék sok mindent kipróbálni a mostani páromon. Ezért érdekelne, hogy ki mit szeret, hátha tetszik neki is.

Orális, anális, minden minden érdekel :) vagy hogy mi az ami egy nőben izgatja a pasit...


ma 12:04
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

De attól, hogy más pasinak itt valami tetszik az még nem biztos, hogy a párodnak is fog tetszeni.


Minden konkrétum nélkül elmondhatom, nekem például az nagyon bejön, hogyha egy nőben van valamennyi vadság és meg meri élni a szexualitását és nyitott sok dologra. Nálad ez látszólag megvan, onnan pedig már simán el lehet jutni az extrémebb vágyak megéléséhez is.


Szimplán húzd fel szavakkal a párod, kérdezd meg tőle, hogy mit tenne veled most, ha bármit meg tehetne tabuk nélkül.. incselkedj vele. Az ilyen dolgok sokkal célra vezetőbbek, mint az amit írtál, hogy írja le valaki random ember, hogy neki mi jön be.

ma 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 cinderella_ ***** válasza:

Ezt miért nem a lánnyal beszéled meg, hogy ő mit szeretne?


Vagy a mostani párod egy gumibaba, amin bármit kipróbálhatsz, ami neked megtetszik?

ma 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
#1 de nekem ez ötleteket ad ha válaszol valaki erre. Nyilván tudom mit szeret, mi fér neki bele mi nem. De lehet van olyan ami eszembe se jutott
ma 12:11
 4/9 A kérdező kommentje:
#2 pasiról beszélünk. Meg beszélek vele mindent. Nincs tabu, csak néha nem árt a több látószög 😅
ma 12:13
 5/9 cinderella_ ***** válasza:

#4


Értem, csak aztán majd ne felejts el néha írni, hogy sültek el az újdonságok. 🤭

ma 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Írj egy üzenetet szívesen kifejtem mit hogy szeretek és mi tetszik ha érdekel.
ma 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mindent szeretek de csak is ami kölcsönösen jó, tehát a nőnek is jó. Kaki szex ilyesmi azért na azt nem.
ma 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
#7 persze nyilván "normál" kereteken belül. Pl ő szereti a szerepjátékos szexet, pl mesélte, hogy volt barátnője beöltözött...na én ezt valqhogy nem érzem magaménak. Nem tudom megjátszani, hogy más vagyok :/ pedig ez nem nagy kérés lenne (bár nem kérte) de nekem ez nevetséges.
ma 12:37
 9/9 anonim ***** válasza:
Láb?
ma 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!