Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tényleg zavaró , a szexi gönc?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg zavaró , a szexi gönc?

Figyelt kérdés

Elértem egy kort, 48 évesen, hogy habár fiatalos a kinézetem, de azert már nem olyan szívesen vetkőzöm neki a szex alatt teljesen, azaz van rajtam egy egy csipke átlátszó ez az, tehát végülis semmit nem takar, de a partnerem mindig pofázik, hogy vetkőzzem le teljesen.

Pl van rajtam egy teljesen áttetsző csipkemajó, amiből kinnt a mellem teljesen, de ígyse jó. Hájas vagyok meghíztam ezért kell! Jó tudom, fogyjak le. A kérdés marad: tényleg ennyire zavarja a másikat ez, ha én így jobban érzem magam?


tegnap 23:00
 1/10 anonim ***** válasza:
54%
Igen, nagyon zavaro tud lenni ha a szépségedet (mert aki szeret, kiván, rádizgul, annak ugy vagy szép ahogy vagy. Ha hájasan, akkor hájasan. Ha zörgö csontokkal, akkor zörgö csontokkal.) eltakarod. Tessék nyugodtan a szeme elé tárni, ezzel is kedveskedni neki, izgatni a fantáziáját!
tegnap 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Valóban, ígyse takar semmit az az átlátszó vacak de nekem valahogy ad egy jó érzést, mint mikor a gyerek tanul járni es szorongatja séta közben a cipőkanalat.

Nehéz megválni tőle. Nem tudom ha képes vagyok. Pedig látott meztelenül teljesen de mégis ragaszkodom ezekhez. Megválok tőle inkább

tegnap 23:14
 3/10 anonim ***** válasza:
54%
1essel teljesen egyetértek. Engedd el magad és élvezd az együttlétet, ennél izgatóbb nincs egy férfi számára. Én is 40-es nő vagyok és nem a vékony típus de szex közben tudom, hogy eszeveszettül szexi vagyok a férjemnek.
tegnap 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Kösz csak akkor mire az a sok csipke cucc ha nem lehet használni
tegnap 23:19
 5/10 A kérdező kommentje:
Valahol el kell döntenem, hogy az a fontos amit a pasi akar vagy ami nekem jó
tegnap 23:24
 6/10 anonim ***** válasza:
Ezt vele kéne megbeszélni, ugyanakkor ha neki jó vagy meztelenül úgy hogy esetleg látszik, hogy van egy kis(/nagy) hasad, akkor miért gondolod ezt túl és próbálod takargatni magad?
tegnap 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Mert nekem így jó. Ő hiába fogad el ha én nem tudom magam elfogadni. Vagyis szégyellős vagyok. Engem így kell elfogadni
tegnap 23:59
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
És ezt vele olyan nehéz megbeszélni? Esetleg bevonni őt is, hogy olyasmi legyen rajtad ami neki is tetszik?
ma 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Mindketten kötitek az ebet a karóhoz és nem akartok egy kicsit se rugalmasak lenni, a másik kedvére tenni.


Mert egy "normális" kapcsolatban lehet ez nem kéne komoly problémát okozzon és vagy a nő vagy a pasi inkább engedne.

ma 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Engem nagyon frusztrál hogy ezt szóvá teszi es nem elégedett ami van azzal

Szégyellem mert èszrevette h szégyenlős vagyok, leleplezett….

ma 00:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!