Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúként hogyan készüljek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúként hogyan készüljek a szüzesség elvesztésére? Szeretném a legjobb élményt biztosítani a barátnőmnek. Főleg az előkészületekre gondolok.

Figyelt kérdés

Ilyenekre gondolok, hogy le szeretném borotválni a fanszőröm, hogy ne zavarja szex közben a barátnőm és persze szeretném, ha a szájába is venné a farkam. Még sose borotváltam le csak ollóval vágtam vissza párszor kíváncsiságból. Mit érdemes használni? Sima borotva jó? Sok helyen olvastam, hogy könnyen kipattogzik a bőr vagy akár szőrbenövés is kialakulhat. Valahogy meg lehet ezt előzni?


Vettem óvszer, ilyen durex extra vastagot is, hogy nehogy az első alkalommal szakadjon szét véletlenül. Fel is próbáltam, hogy simán menjen élésben. Sikisítót is vettem. Mennyit kell használni belőle? Köszönöm a segítséget.



tegnapelőtt 13:08
1 2
 1/12 anonim válasza:
56%
Konkrét tanácsot nem tudok adni, mert még sose szexeltem, de fiúként mondom, abból amit írtál lejön, hogy komolyan veszed a dolgot. Szóval azért írom ezt, hogy megerősítselek benne, hogy felelősségteljes vagy, ha esetleg elbizonytalanodnál benne.
tegnapelőtt 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Inkább arra koncentrálj hogy minél inkább felizgasd, ne a farkad borotválására
tegnapelőtt 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
A felizgatás nem ott kezdődik, hogy neki is tetszik amit lát és egy szőrtelenül jobban néz ki meg kicsit talán nagyobbnak is? Az a célom, hogy maximálisan felizgassam. Az ujjazástól talán picit félek, de le fogom reszelni a körmöm körömvágás után. A kinyalást pedig nagyon várom, mert izgatónak tűnik nekem is.
tegnapelőtt 13:55
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszi 1-es válaszoló a támogatást, ismeretlenül is jól esik.
tegnapelőtt 13:55
 5/12 anonim ***** válasza:
Hiába töröd magad, majd jön egy menőbb jobb csávó akire lecserél aztán te leszel a hibás mert "elhanyagoltad, nem voltál elég jó hozzá" stb stb
tegnapelőtt 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

3. Igazi lúzer vagy.

Nem kell nagyobbnak kinézni te idióta.

Ennyit izgulsz fel se fog állni , ha meg mégis 10 mp alatt véged lesz.

tegnapelőtt 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Tegyél rá egy masnit majd és mond neki hogy ő az első aki kibonthatja
tegnapelőtt 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nem izgulok. Egyszerűen szeretném, ha minden jól sikerülne és felkészült lennék. Akkor izgulnék, ha felkészületlen lennék. Miért nem lehet normálisan írni? Miért kell a bunkóság?
tegnapelőtt 15:57
 9/12 A kérdező kommentje:
Úgy írtok mint akik már az első alkalommal fogták magukat és jól megbaszták a csajt mindenféle gondolkodás nélkül.
tegnapelőtt 16:01
 10/12 anonim ***** válasza:

Felizgulnia azelőtt kell mielott a ruha lekerul.

Az meg egy orias tevedes hogy a farok latvanya izgato.

Olyan elojatek kell ahol rá figyelsz, az igényeire es meg kell teremtened higy kivanjon. Ahogy szep lassan lekerul a ruha, akkor mar idealisan nedvesedik is es azt tudod fokozni.


Nem, nem a farok latvanya a megfelelo elokeszulet hanem az erzelmi rahanfolodas

tegnapelőtt 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!